Асталависта бэйби• 28 мая 2025
девочки, что для вас любовь к себе?
Хвець-тець• 28 мая 2025
Ответ дляАнаномчикус
Ні для мене інфантильність, коли жінка любить себе як дитину
То ви взагалі не зрозуміли, про що я. Це дитина любить інфантильно. А мати дитину любить відповідально. Ми не кормимо дітей лише чіпсами й морозивом бо їм так хочеться, а слідкуємо за харчуванням. Намагаємось, щоб у них була соціалізація, друзі, достатньо сну і прогулянок. Щоб у них була радість в житті і безпека. А також заставляємо ходити в школу, на якісь тренування, прибирати. При цьому не шуміти уночі, не кричати в магазині, небитися, бути чемними і т.п. Оце все і є справжня любов і такою повинна бути любов до себе: з повагою до с4бе і до кордонів інших людей, з прощенням і з вимогами, з радістю і користю.
Тому так, найпростіше, чим можна виміряти, це підставивши в ситуацію доньку: що б їй порадили, якщо її хлопець поцілував іншу, що б сказали, якщо б її хтось намагався припахати робити за нього домашку, чи як вчили б поводитись, коли бабуся просить допомогти