Мамина корзиночка• 28 мая 2025
Бесплатный проезд в Киеве для приезжего пенсионера, подскажите как получить?
Мамина корзиночка
• 28 мая 2025
Ответ дляМеня много
Прописать,оформить карту киянина и вуаля
без прописки, человек будет снимать квартиру, надо впо оформлять? а если город не в зоне бд? Из Полтавы
Просто звязда• 28 мая 2025
Ответ дляМеня много
Где прописать?
Потребую апгрейду• 28 мая 2025
Ответ дляДелайКак_Я
Впо могут получить карту киянина и бесплатно ездить. Вот здесь описано
Він не впо
ДелайКак_Я• 28 мая 2025
Ответ дляМамина корзиночка
Из Полтавы никак. Только Впо, прописаные, учащиеся, официально работающие и опекуны вроде
Жерица ночи• 28 мая 2025
Ответ дляМамина корзиночка
В Цнап звернутис
Баба на горошині• 28 мая 2025
свекруха картку киянина не оформила ,хоча прописана .Їй відповіли що тільки в метро не можна ,а контролери в трамваї не чіпали (хоча до війни я бачила як відмовляли людям )
Потребую апгрейду• 28 мая 2025
Ответ дляБаба на горошині
За правилами мають штрафувати, але київпастранс зараз добрий, навіть інколи якщо хтось без оплати їде, то дозволяють оплатити при них після розблокування валідаторів.
Потребую апгрейду• 28 мая 2025
Ответ дляБаба на горошині
Хай оформлює, на неї іноді подарунки від Кличка приходять, якісь знижки на ліки, для пенсіонерів непогана штука.
Крихітка на всі• 28 мая 2025
В урядовій постанові зафіксовано, що іногородні громадяни, які вийшли на пенсію за віком, мають право на безоплатний проїзд у київському міському пасажирському транспорті загального користування (крім метрополітену та маршрутних таксі) та на приміських маршрутах. Безкоштовний проїзд дозволено за умови пред´явлення відповідного посвідчення.
Баба на горошині• 28 мая 2025
Ответ дляПотребую апгрейду
та оформила нещодавно ,тепер бланки чекає хто зна скільки )
Крошечка-хаврошечка• 28 мая 2025
Ответ дляМамина корзиночка
В Харьков пусть едет, там бесплатно. У боксера халявы нет
Баба на горошині• 28 мая 2025
Ответ дляКрихітка на всі
колись радили зберігати талони і по місцю реєстрації вимагати компенсації проїзду ) бо пільги йдуть з місцевого бюджету і для місцевих жителів
Баба на горошині• 28 мая 2025
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
при всій нелюбові до боксера ,таке зараз в багатьох містах
Потребую апгрейду• 28 мая 2025
Ответ дляКрихітка на всі
Точно.