Перша скрипка• 28 мая в 18:12
Яка зараз ціна на травневий мед у Вашому місті?
На свіжовикачаний.
Джем Шакіри• 28 мая в 18:13
Весняне різнотрав´я - 150 грн/0,5л. - Але він швидко кристалізується.
Перша скрипка
• 28 мая в 18:15
Ответ дляДжем Шакіри
У нас в місті ще не продається. І підслухала випадково розмову бджолярів, то казали що в цьому році його дуже мало. Будуть топити минулорічний і продавати під виглядом свіжого.
Перша скрипка
• 28 мая в 18:16
Ответ дляЗараз все скажу
200/літр
Свіжий? Бо минулорічний у нас зараз також 200 грн.
Зараз все скажу• 28 мая в 18:17
Ответ дляПерша скрипка
Так. Чекаю на акацію саме
Зараз все скажу• 28 мая в 18:17
Ответ дляПерша скрипка
А у вас - це де?
Зараз все скажу• 28 мая в 18:18
Ответ дляПерша скрипка
Одеська область.
Аааа... то це у вас за 200 минулорічний - точно не мед.
Перша скрипка
• 28 мая в 18:19
Ответ дляЗараз все скажу
Чому?
Зараз все скажу• 28 мая в 18:21
Ответ дляПерша скрипка
Чому?
Бо це дуже дешево для вашого регіону. Я у колеги купую, тому і дешево, у нього тільки для своїх, і він ціну не лупить. А на базарі дорожче у нас, але й якість вже не та буде, а сумнівна. Про мед із супермаркеиу взагалі мовчу.
Звезда в шоке• 28 мая в 19:12
травневого в цьому році, мабуть, зовсім нема, або не стільки, щоб качати варто
Дівка в намисті• 28 мая в 22:19
У кого всегда покупаю - меда нет. Сказали без майского в этом году
Лівий Локіть• 29 мая в 05:07
Ми викачали того вівторка, не багато, продаємо своїм 200, чужим 250 грн за літр, звичайно хотілося б дорожче, але з села пенсіонер приїхав, і дорожче 200 не ставить, бо йому його збувати?
Sk-kik-mango-tesco• 18 июня в 12:53
Ответ дляЛівий Локіть
Можно купить?
Medova_pasika• 23 июня в 22:15
Ответ дляSk-kik-mango-tesco
Можно купить?
Вітаю! Якщо ви ще не знайшли свіжий мед - звертайтесь, в нас є травневий мед цього року.
Sk-kik-mango-tesco• 24 июня в 14:41
Ответ дляMedova_pasika
Пишу
Sk-kik-mango-tesco• 24 июня в 15:17
Ответ дляЛівий Локіть
Можно купити?