Як міряти?• 28 мая в 21:33
Жінка, яка дивиться на картах таро завжди каже, що я розлучусь з чоловіком
Неважливо чи я подзвоню чи хтось за мене запитає - відповідь одна: ти розведешся з ним, ти не будеш разом. І справді, зараз не найкращі часи в нашій сімʼї, але невже то вже вирок? Сімʼю вже не врятувати? Такі її слова мене просто добивають.
Я питала чи може бути якось по іншому? Вона каже ні і все, ви всеодно не будете разом.
Я тривожна людина, чого ходжу на ті таро сама не знаю. Але стало ще більше моторошно, так як шкода втрачати сімʼю…
А у вас збувались таро прогнози? Коли може казали що ви розведесь з чоловіком?
ПлюшкамиБалуюсь• 28 мая в 21:34
ви як маленька, хочете бути разом, то зберігайте сім´ю, не перекладайте відповідальність на інших
Як міряти?
• 28 мая в 21:34
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Але чому вона так настирливо постійно каже що от вже нічого не можеш зробити вже все? Я не розумію…
На циголках• 28 мая в 21:35
Ответ дляЯк міряти?
В общем, спросите ч других местах.
Як міряти?
• 28 мая в 21:35
Ответ дляНа циголках
Советую попросить расклад у gpt. Отлично делает и расписывает.
Просила)) він каже може так а може ні)) щось не зрозуміле
На циголках• 28 мая в 21:35
Ответ дляЯк міряти?
Значит Вам решать. Но нужно напрячься и что-то изменить.
Мати тріля• 28 мая в 21:36
Я дозволила погадати мені один раз за життя в ранній юності і шкодую.весь час - то гадання зламало мені життя, бо я в нього повірила, опустила руки і вже не можу подолати ту віру.
Забризкана водою• 28 мая в 21:36
Ответ дляЯк міряти?
Мені так само декілька казало і казали, що від мене це не буде залежати. Це буде сторонній вплив і в першому, і в другому шлюбі. Так і було.
Мати тріля• 28 мая в 21:37
Ответ дляЯк міряти?
Бо вгадати в такому випадку простіше, ніж дати корисну плраду.
На циголках• 28 мая в 21:37
Ответ дляМати тріля
Блин, это грустно ((
А что именно нагадала?
Ужгород• 28 мая в 21:38
Ответ дляЯк міряти?
Скоро вам скаже що за певну суму вам все налагодить в сім´ї
Як міряти?
• 28 мая в 21:39
Ответ дляУжгород
Вона і так не дешево бере на секунду
100$.
Плету корзинки• 28 мая в 21:40
Ответ дляЯк міряти?
Вона і так не дешево бере на секунду
100$.
Ну точно не врет тогда
Масяня Я• 28 мая в 21:43
Ответ дляЯк міряти?
Она его любовница
Як міряти?
• 28 мая в 21:44
Ответ дляНе обижаюсь
А зачем вы к ним вообще обращайтесь?
Чтобы что?
По тій же причині що і всі. Аби дізнатись щось про те що чекати
Як міряти?
• 28 мая в 21:45
Ответ дляМасяня Я
Она его любовница
Виключено. Вона живе дуже далеко (за межами України).
Мати тріля• 28 мая в 21:45
Ответ дляНа циголках
Блин, это грустно ((
А что именно нагадала?
Что всю жизнь буду много работать и зарабатывать, но хорошо жить не буду никогда. Уже 25 лет прошло - то работодатель обанкротится, то обворуют, то болезнь, то сокращение, теперь война да еще и реорганизация на работе, то муж чуть ежачим не стал- все збережения ушли - ничего из этого от меня не зависит и каждый раз с начала начинать.. И я понимаю, что возможно что- то можно было изменить, но веры в успех давно нет - снова все рухнет
Як міряти?
• 28 мая в 21:46
Ответ дляМати тріля
Це все через те, що ви так повірили в прогноз таро?..
ПочтальЁнша• 28 мая в 21:47
Ответ дляЯк міряти?
Потому что за гадания надо
платить здоровьем и разрухой. Вам просто сообщают, какую плату с вас возьмут. Не ходили бы по гадалкам, не было бы ничего плохого в семье
Масяня Я• 28 мая в 21:47
Ответ дляЯк міряти?
Она приезжает
ПочтальЁнша• 28 мая в 21:48
Ответ дляМати тріля
Отрекитесь от него в церкви. И оно разрушиться
Не обижаюсь• 28 мая в 21:48
Ответ дляЯк міряти?
Ну так они вам говорят, что и другим.
Это не просто карты - это работа ума.
Проще себе гадать, чем к кому-то ходить
Это не просто карты - это работа ума.
Проще себе гадать, чем к кому-то ходить
Як міряти?
• 28 мая в 21:49
Ответ для120-120-120 (не худею)
Или беременная, или разведёнка - это истина всех гадалок
Вона? Вона розлучена так… чи я вас неправильно зрозуміла?
Як міряти?
• 28 мая в 21:49
Ответ дляПочтальЁнша
Від кого?
120-120-120 (не худею)• 28 мая в 21:55
Ответ дляЯк міряти?
Нет, Вы. Для всех женщин у предсказателей одни характеристики)
Ещё как вариант, скажет что если расстанетесь, муж с её помощью обратно придёт