очки_ннадо• 29 мая в 15:00
Порадьте, будь ласка, свого турагента
Жодного разу не їздила в тури, не знаю що до чого. Порадьте, будь ласка, відповідального турагента, яким ви задоволені на всі 100%
Україна наше все• 29 мая в 15:09
ні. бо тут сидять неадекватки, які будуть виносити йому мозок. я його занадто поважаю, щоб не впороти таку дурницю
Твоя подружайка• 29 мая в 15:18
Ответ дляУкраїна наше все
Цілком погоджуюсь з вами. Завжди рекомендую свого, лише тим, кого особисто знаю
Lor111etta• 01 июня в 08:54
Наталія Сафонова з Дніпра.
Все терпеливо пояснює,на зв*язку 24/7.
Чує кожного.
Професіонал з величезним досвідом.
Все терпеливо пояснює,на зв*язку 24/7.
Чує кожного.
Професіонал з величезним досвідом.