Та не реву я• 29 мая в 07:58

Київ, Стоматологія на Кирилівській, видалення 8ок

потрібно сину видалити 8ки, прочитала про лікаря з цієї клініки тут, на форумі, але ті телефони, що знайшла в інеті - недійсні, мобільний й стаціонарний.
Поділіться, будь ласка, контактами.
Або порадьте зі свого досвіду.
Прокофіївна• 29 мая в 08:03
Мельник Юрій Олександрович хірург на Зоологічній. Контакти в приватні. Я видаляла у нього і також багатьом радила. У мене лежачі 8ки були, дуже бережно видалив, накладає шви. Але це платно. Якщо готові. Він ще в приватній працює Адоніс.
автор Та не реву я • 29 мая в 08:07
Ответ дляПрокофіївна
о, дякую! Поділіться, буль ласка. Платно також готові, просто не за всі гроші світу, бо їх 4 штуки
Брюнетка в Мармеладе• 29 мая в 08:12
Ответ дляТа не реву я
2500 стоит один сложный вырвать. Пару месяцев назад дочке рвали в частной, но у своего врача, не очень дорогого
автор Та не реву я • 29 мая в 08:42
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
гуманна ціна, це під місцевим наркозом чи уві сні?
автор pylinna • 29 мая в 08:49
Ответ дляПрокофіївна
буду вдячна
Брюнетка в Мармеладе• 29 мая в 09:03
Ответ дляТа не реву я
Под местным, один зуб удаляли за раз
автор Та не реву я • 29 мая в 09:30
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Под местным, один зуб удаляли за раз
сину за раз всі 4, 2 з яких лежачих, тому в медикаметозному сні й там інші ціни, на порядок
на жаль
Брюнетка в Мармеладе• 29 мая в 12:41
Ответ дляТа не реву я
на жаль
Я не сторонник сразу за раз все рвать. Решаем проблемы по мере их поступлений