Перша скрипка• 29 мая 2025
КОК проти сильних місячних дають ускладнення, далі лиш золадекс...
Що думаєте щодо пропозиції лікаря? Мені 50 років, кровить дуже ізза аденоміозу, анемія вже хронічна.
Одні кок не допомагали, змінили на інші, які допомогли чудово - так попер тиск, болі біля грудей, в ногах, коротше, якось не дуже.
Лікар пропонує на уколах дотягнути до клімаксу.
Я, звісно, передчасно в клімакс не хочу...але кровотечі теж так собі історія.
Вапщета• 30 мая 2025
Ответ дляПерша скрипка
Мені кололи укол кровоспинний +транексам, і все одно ще три дні лило далі. Так це було вже наприкінці кровотечі.
Як її спинити на початку, погано уявляю...
треба пити чи колоти кровоспинні по схемі, а не разово, з 1 по 3 день місячних