Бабка_в_кедах• 29 мая 2025

Є тут хто за три роки війни перейшли на українську мову?

Ніколи не збрешу• 29 мая 2025
Ответ дляПослушная
Можно примеры? Кроме ’писюнковый злодий’, это все знают
Скільки Вам років?
Шкідлива молекула• 29 мая 2025
Ответ дляНе кую, не мелю
А навіщо з західної їм квартири в Одесі? Вони і там себе добре почувають
Сдают.
Мудробаба• 29 мая 2025
перейшла в 2013. тепер говорити рос. складно
РокерША• 29 мая 2025
Ответ дляМейк-ап форева
Да, вероятно по вашему, с понаехав. У меня богатая родословная. И родственники по всему миру. Поэтому да, это язык моей семьи, и я от своей крови не отказываюсь. Надеюсь вы, кто так яро обвиняет, имеете чисто украинские гены.
Так, в основному чисто українські, але не це має значення, а те, що я живу в Україні
автор Бабка_в_кедах • 29 мая 2025
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Мені майже з усіма родичами довелося розірвати зв´язки. Вони періодично дзвонять і намагаються переконати, що вони нас рятують, і що ніяких ракет по нас не летить, то всьо постановка. Блокую номери, навіть не хочу їм нічого доводити.
Таку рожеву дебілоїдність та незнання ніхто би не витримав. Співчуваю.
автор Бабка_в_кедах • 29 мая 2025
Ответ дляПослушная
кацабот, ти себе видав. заткнися. смерть рашизму!
Мейк-ап форева• 29 мая 2025
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Да, мы от таких освободителей тоде сразу избавились
автор Бабка_в_кедах • 29 мая 2025
Ответ дляНіколи не збрешу
Скільки Вам років?
це рашабот. не ведіться.
Ластоноша• 29 мая 2025
Ответ дляГ@Л@В@ломка
а що там в сексі за мова, склади одні - ах,ах, ох,ох, ух,ух
в мене вже зʼявились ’ай, бл...спину щемануло, давай змінимо позу, лясни мене’ і тд))) з віком приходять в секс інші слова і нові горизонти
На привозе• 29 мая 2025
Ответ дляТанго утрьох
Удалено администрацией...
Так. Я, як і ви, зайшла на жіночий форум поговорити. Розповіла, що мені не сподобалось, як мій російськомовний регіон русняки ’врятували’. А вам не сподобалось, що мені це не сподобалось. Диво дивне.
Пуки-куки• 29 мая 2025
Нет, а кто перешёл вначале, то давно уже к русскому вернулся.
З вишневого садка• 29 мая 2025
Ответ дляРокерША
Ну як би є причини, не помітили?
это причина срача и раздора между людьми, ничего больше
то, что рашестан начал войну никак вообще не связано с тем, на каком языке я говорю.
по вашей логике, если я начну в быту и дома на английском говорить, британия обрастет территориальными амбициями в сторону украины
автор Бабка_в_кедах • 29 мая 2025
Ответ дляЛастоноша
це круто))
а я у сексі досі не позбудуся русского языка))
а мій нинішній у процесі разів сто повторює під час рухів в такт: ух блядь! ух блядь! ух блядь!)))
SometimesDiena• 29 мая 2025
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Таке собі молоко у тих матерів, підпахає трохи
Я буду выше этого и не буду в ответ трогать ваших родителей. Ведь это Святое!
SometimesDiena• 29 мая 2025
Ответ дляТанго утрьох
Вы перед тем как влезть и хамить, разберитесь куда влезли и кому что пишите.
А людей гнать на фронт совесть вам позволяет? Идите сами!
РокерША• 29 мая 2025
Ответ дляБесбардак
Ну да, все же должны перейти на мову, чтобы им было удобно. А кто-то не хочет, значит, им не будет так удобно, конечно, это злит. А ещё они чувствуют себя чем-то вроде титульной нации, и возмущаются, что кто-то отказывается подчиняться.
Саме так, українці в Україні були і є титульною нацією, за визначенням ми мононаціональна країна, так що звикайте
SometimesDiena• 29 мая 2025
Ответ дляНе пириживай
тут такое не любят
Много и адекватных
13чудоСВЕТА• 29 мая 2025
Нет, все знакомые на русском говорят
Пара человек стала вести соц сети на укр
Еще была одна, которая в начале кричала, что ей русский противен, все, теперь снова на нем говорит
SometimesDiena• 29 мая 2025
Ответ дляНе пириживай
я заметила, что в таких темах агрессию всегда проявляют украиномовные, обзываются, хамят
Только они в основном
Послушная• 29 мая 2025
Ответ дляРокерША
Особенно, на Закарпатье, во Львове, в Луганске и Крыму
SometimesDiena• 29 мая 2025
Ответ дляНе кую, не мелю
Але Латвія і Литва давно зрозуміли, що сусід у них у₴%ан і викорінили російську. І тільки бідні українці не можуть вивчити свою рідну мову.
Удалено администрацией...
Молчалка• 29 мая 2025
Разве что в инсте)
РокерША• 29 мая 2025
Ответ дляШкідлива молекула
Удалено администрацией...
А ще німці і бла-бла-бла, тільки найбільше українців вбили за 400 років і вбивають зараз саме носії російської мови
І хочуть і далі цією мовою тримати в спільному інформаційно-культурному просторі і продовжувати навʼязувати своє «братство»
Колгоспниця• 29 мая 2025
Ответ дляБабка_в_кедах
у мене завжди українська а в сексі досі російська
А думаете вы на каком?
13чудоСВЕТА• 29 мая 2025
Ответ дляНе кую, не мелю
Я навіть в Одесі багато української чую на вулиці. За стільки років це дивно і приємно одночасно
Где? Вы точно были в Одессе? Или только в центре?
Поедьте в любой спальный район и послушайте на каком говорят
SometimesDiena• 29 мая 2025
Ответ дляКолгоспниця
А думаете вы на каком?
На иврите
Молчалка• 29 мая 2025
Ответ дляНе кую, не мелю
Я перейшла. Звісно, буває іноді говорю на мові окупанта, але дуже рідко.
Так это оккупанты русский язык придумали? А они еще и носом дышат. Вы уже нос отрезали?
Огірок та Помідорчик• 29 мая 2025
А мені от цікаво інше. Знаю родини асірійців. Між собою спілкуються своєю мовою, далі - тільки українською. Є ще знайомі з грецької діаспори і ще декілька представників інших етнічних меншин - так само. Вони не кричать, що їх ущємляють, не вимагають до себе особливого ставлення. Вони поважають мову країни, яку обрали, щоб жити, вчать мову, активно її використовують. І тільки носії росіянської мови здатні горлянку перегризти за той язик. Це ж як треба було глибоко вколотити в підсвідомість залежність від росіянців, щоб навіть ракети не змінили нічого
Молчалка• 29 мая 2025
Ответ дляРокерША
А чого ж ви не перейшли, поки ніхто не примушував?
Все просто- не нравится им говорить. Точка.
SometimesDiena• 29 мая 2025
Конкретно в моём городе тут в Германии мы с россиянами, белорусами, молдаванами, одним греком и евреями общаемся на русском, так как знаем его. Он помогает в коммуникации и завязать дружбу