40ка• 29 мая 2025

Skype. Яка це карта?

Можливо, хтось чув, що Microsoft у травні цього року перестав випуск оновлень Skype.
Усіх запросили до Microsoft teams.
Переконують, що там буде файно.
Ну що, тепер новий критерій - якщо людина сиділа у Скайпі, вона стара))
А якщо серйозно, то це йде в минуле ціла епоха.
Колись Скайп був символом чогось наднового вражаючого.
Витягнула карту з питанням, чим була ця програма для людей.
Звичайно, то було дуже загально.
І що ви думаєте? Випала карта ілюзій та обману - 7 чаш.
Слухайте, я трохи зависла.
Навпаки, з допомогою Скайпу люди ставали ближчими і їх можна було і почути краще. І краще роздивитися. Обманути стало набагато складніше.
Витягнула додатково - туз мечів.
Ну, от все і стало зрозуміло. Скайп як месенджер, який руйнує усі ілюзії.
Наприклад, двоє зустрілися на СЗ, набудували навколо себе ілюзій, а потім пішли в Скайп і всі ілюзії зруйнувалися.
Ви колись вели у Скайпі романтичні розмови? Чим скінчилися?
Результат:
вже голосів: 7
4 (57.14%) Нічим
2 (28.57%) Сім´я))
1 (14.29%) Довго зустрічалися
0 (0%) Пару зустрічей
0 (0%) Чимось поганим дуже
0 (0%) Свій варіант
Мerida• 29 мая 2025
Потяните карту на аську. Что говорят?
автор 40ка • 29 мая 2025
Ответ дляМerida
Потяните карту на аську. Что говорят?
Ой ні, то вже соромно про таке старе у карт запитувати, вони не зрозуміють
Басина• 29 мая 2025
Ответ для40ка
Візьміть стару колоду
Туся Муся• 29 мая 2025
Ответ дляМerida
Потяните карту на аську. Что говорят?
))))
allo4ka21• 29 мая 2025
Однажды, муж зашел в свой скайп с моего ноута, и забыл выйти.
Ничем хорошим это не закончилось. Много иллюзий тогда было разрушено.
Леска• 29 мая 2025
мінус 1 скайп + 25 нових. В чому проблема, що б так страждати
Zvezdochkina• 29 мая 2025
Что я только что прочитала? :))

Вконтакт, Аська, скайп и оператор Лайф - спонсоры моей истории любви.

А скайпом пользовалась до конца апреля - у меня там уроки с репетитором были :))
автор 40ка • 31 мая 2025
Ответ дляZvezdochkina
Что я только что прочитала? :))

Боже, що ж це за любов була у вас на відстані, упевнена, що вай фай плавився
автор 40ка • 31 мая 2025
Ответ дляallo4ka21
Ну от і карти про це кажуть, що багатьом програмка очі відкрила