успокойте_Меня• Изменено 29 мая в 19:35
Увага всім продавцям! Нова Пошта тепер блокуватиме ваші гроші за наложки
Така інформація вже шириться в інтернеті. Скажу одразу, джерело неперевірене, але у світлі останніх подій цілком може бути правдою.
Хто що чув з цього приводу?
Головний кошак• 29 мая в 20:17
Ответ дляdf364tye3
скорее всего это как раз , деза ,,,
узнать просто , зайти спросить , позвонить на горячую ,,,
Скажите что вам сообщили
Подтяжка• 29 мая в 20:22
Ответ дляуспокойте_Меня
так це Новапей, а не пошта. Вони взагалі про свої зміни не люблять повідомляти, тільки уже постфактум
тоді зрозуміло звідкіля новина, на заборі написали?
Бойцовская• 29 мая в 20:44
Ответ дляА я кумедна
Начеб то і логічно, треба виводити бізнес з тіні, поповнювати казну податками. Інша справа, що не з тих людей вони починають
Люди часто свои пролеты или бу вещи продают. Налоги с них они уже заплатили. С чего должны ещё раз?
Оскорбляю всячески• 29 мая в 21:01
Ответ дляАнгел-предохранитель
Від кави на вихідних у Відні до створення ФОП для продажу б/ушних трусів
то була неправильна кава. і взагалі, у нас зараз все набагато цікавіше..
Оскорбляю всячески• 29 мая в 21:04
Ответ дляtala-li
кава на вихідних - безвіз - барига порох
ФОП б/y - нелох42года
зато всі решта- лохи. (навіть перепис був.)
Сама купляю квіти• 29 мая в 21:05
Херня все это на постном масле, нова пошта звонит при достижении 300000/кварт. и предупреждает, там каждые 100000,200000 звонит автоответчик и предупреждает, у меня так постоянно, а когда переводы подпирают до 300000 то звонит женщина и говорит что ты охренел, у них от финмониторинга лимит на 300000, это из бизнес, им не выгодно блокировать, также приват, они постоянно сообщения присылают про лимиты, сколько осталось в месяц переводов
Мавка• 29 мая в 21:44
Заходжу на ЛОХ вже третій день в обраних немає оновлень, останні оголошення за 26 чисто, це кома в них
Чи глюки в мене
?
Чи глюки в мене
?
Примарочка• 29 мая в 22:05
Ответ дляЯ тут Живу
5 переводов в день, месяц или вообще? Нихрена не понятно
в день
бу трусов ви гадаєте лохи при владі?