СережкинаЯ• 29 мая 2025

Що це за мода прилизувати волосся ніби воно жирне?

Блогерів в Інстаграмі взагалі питаються, чим вони прилизують... Тоді чим брудне волосся відрізняється від прилизаного, крім смороду
Манка Я• 29 мая 2025
В 80х була модна хімія, зараз прилизане.
Янгол в камуфляжі• 29 мая 2025
За 43 года я видела много странных модных луков
ПуГоФФка• 29 мая 2025
Мне нравится, раньше всегда так делала, когда длинные волосы собирала в хвост
#Пойду_кгадалке• 29 мая 2025
А ми в школі навпаки висмикували трохи пасма з хвоста чи заколки, типу нєбрєжно зібрали)) Волосся повинно було бути вимите и розсипчате)) Це 90-92 роки.
Лапка• 29 мая 2025
Мне нравится идёт, не знаю почему вы говорите именно сейчас, такое наблюдаю очень давно
Ух яка ж Я• 29 мая 2025
Просто у вас плохой вкус)Заглаженные волосы от грязных отличается.
мегамоСГ• 29 мая 2025
З моїми кудрями таке не світить