Оце так цабе• 29 мая в 20:08

Що зараз з ринком нерухомості в Києві?

Доброго дня. Потрібно продати квартиру в Києві, як зараз з ринком? Є якась динаміка?
Сливочная пенка• 29 мая в 20:09
Ринок на місці
Клептоманка• 29 мая в 20:09
Росте...где по чем хотите продать
ОбережнаЯ• 29 мая в 20:11
Трохи рухається. Але не все і не сильно.Виставляйте об´яву і дізнаєтесь чи є попит саме на вашу квартиру.
Riesling• 29 мая в 20:12
Продавайте, поки балкон не відвалився
Апрель Ивановна• 29 мая в 20:15
риелторы подскажут)
автор Оце так цабе • 29 мая в 20:16
Ответ дляОбережнаЯ
Дякую за відповідь. Однушка у Голосіївському районі. Треба дуже гроші. Просто треба за місяць і не знаю чи продам її. За дві копійки теж не дуже хочеться, але розумію що треба виставляти ціну меншу від ринкової.
Сливочная пенка• 29 мая в 20:22
Ответ дляОце так цабе
Район хороший. Який стан?
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 29 мая в 20:25
Ответ дляОце так цабе
Яка ціна?
Сирожено_пирожено• 29 мая в 20:31
Ответ дляОце так цабе
виставляйте за ринковою, якщо буде попит, то знизити ви завжди зможете.
Джага Джага• 29 мая в 20:34
Ответ дляСливочная пенка
Ринок на місці
Ага.На місці.і все процвітає і йде до кращого.Стоїть Незламно.
автор Оце так цабе • 29 мая в 20:35
Ответ дляСирожено_пирожено
Дякую.
Ціну не знаю ще. Мені потрібно 45 тис.
За скільки її реально продати буду дивитися. Ремонт не супер свіжий. Але є і кондиціонер і бойлер. 6 поверх з 9.
Лукава_Кiшка• 29 мая в 20:39
Все продается. Вопрос состояния и цены. Ставьте рыночную цену или чуть ниже и все.
Моська-слон• 29 мая в 21:12
Ну мы покупали до войны за 80, соседи продают такую же за 55, никто не берет. Соломенка до центра 15 мин на машине
автор Оце так цабе • 29 мая в 21:22
Ответ дляМоська-слон
Однушка?
Моська-слон• 29 мая в 21:31
Ответ дляОце так цабе
Однушка?
2 к сталінка; по квадратурі як 3-ка
автор Оце так цабе • 29 мая в 21:50
Ого. Ну якщо 2-к за 55 не можуть продати, то однокімнатна взагалі зараз напевно 30 коштує(
Міняйловна• 29 мая в 21:52
Ответ дляОце так цабе
Однокімнатні завжди швидше беруть
Ставте нормальну ціну, потім знизите якщо що
автор Оце так цабе • 29 мая в 22:04
Дякую!
Inconvenient• 29 мая в 22:59
Ответ дляОце так цабе
Однокімнатні користуютьс більшим попитом, так що ні. Але війна продовжується, ціни не можуть підвищуватися.
Не їм після шостої• 30 мая в 03:26
Продали квартиру меньше чем за месяц
Юрист недвижимость и наследство• 30 мая в 11:38
Доброго дня. Ринок живий на вторинному ринку. Попит є. Для визначення ціни треба подивитись аналоги Вашої квартири і опублікувати на 40+ ресурсах додати в топ і попит буде. Напишіть в особисті я вам все підкажу. Консультації безкоштовно. Я би виставляла по ринковій тим паче Голосіївський район торг завжди встигнете зробити.
АБВГДэшница• 30 мая в 12:52
Ответ дляЮрист недвижимость и наследство
вы юрист или риэлтор? когда все в одном- стремно как- то такому специалисту верить
Бла бла бла• 07 июня в 00:42
Ответ дляInconvenient
Так вы уверенно заявляете))а цены уже выросли по сравнению с полугодичной давности
Шиворот Навыворот• 04 июля в 21:50
Ответ дляДжага Джага
Будет токо дорожать