Метелики на душі• Изменено 29 мая 2025

Знайома підстьобує постійно

Зараз за кордоном, але постійно все знецінює
Умовно я досягаю яких успіхів, висвітила це, вона нічого не лайкне, не привітає , а через пару днів скине якесь образливе відео, то про мою професію, то про гроші, типу жарт, але з натяком, що у тебе все хуйово подруга
І головне отримує від цього задоволення, особливо якщо зреагуєш, я це бачила по ній, коли робила так з іншими у компанії знайомих людей
От думаю, що за проблеми у людини і навіщо так самозвеличуватись за рахунок інших ?
Лівий Локіть• 29 мая 2025
Вот список ответов для вашей любимой подруги:

1. Ты серьёзно тратишь время на ЭТО? Ну, главное, чтобы тебе было весело.

2. Опять этот уровень юмора с тиктока? Ты когда взрослеть планируешь?

3. О, слышала новости, что вас всех выгонять собираются с 1 июля? Это утка или правда?

4. И снова в сети человек с Wi-Fi и свободным временем! Выплаты пришли, есть чем за интернет платить? Рада за тебя.
автор Метелики на душі • 29 мая 2025
Ответ дляБентливуман
Це капець. Один і один моя ситуація. Подруга заміжня за іноземцем. Я теж зараз в цій країні. Після отримання нею громадянства її як підмінили. Один стьоб та знущання в мою сторону. Зараз обмежила я спілкування. Морально не витримую цього вже
Так, не розумію чому у деяких людей ця гидотна частина, знецінити і принизити чиїсь досягнення, якими б вони не були
Бентливуман• 29 мая 2025
Ответ дляМетелики на душі
Я вже не реагую
Підписана на усі мої сторінки сама, пише, щось скидає
Незадоволена усім світом, що люди жеруть мʼясо, купують нові речі і загалом паразити усі
Мені з нею неприємно мати контакт, але вона продовжує щось висилати. Наша спільна знайома колись її послала за якийсь принизливий жарт з приводу смаку її музики
В мене була ситуація з цією подругою один в один. В кав´ярні замовляли, вона чай замовила, я подвійне еспрессо. Вона на мене як вишкірилася, наче я бутилку водки заказала а не каву. Бо вона каву не п´є. То що і я не маю пити? Поставила зразу на місце за таке. Але неприємно й досі. Що людина таким собі дозволяє? Чи й не госпожа
БезникаЯ• 29 мая 2025
Ответ дляМетелики на душі
Я не спілкуюсь, вона пише в соц.мережах іноді
Чоловіки по роботі спілкуються
Головне, що вона нічого в цьому не бачить і якщо з нею так то їй ок схоже, весело
Так пошліть її, або введіть на чисту воду
Бентливуман• 29 мая 2025
Ответ дляМетелики на душі
Я тільки за собою дивлюсЯ. Щоб я такою не була і не стала. Зі сторони це жахливо виглядає. Не хочу спілкування з такими людьми.
Це морально вбиває.
Бентливуман• 29 мая 2025
Ответ дляМетелики на душі
Це ще називають самоствердження за чужий рахунок. В цій країні вона заміжня, діти, але професійно вона ніхто тут. І їй немає чим похвастатися перед цими подружками громадянками, які їй постійно натякають коли ж вона працювати піде. А тут появилася можливість познущатися над подружкою біженкою, показати свій високий статус.
Счастье_же_вот_оно• 29 мая 2025
Ответ дляМетелики на душі
Бо всі все розуміють
І це робиться якось дивним чином
А може ви помилково вважаєте що світ обертається навколо вас і всі думають про вас, і відео скидають для вас ?🤣
Засинають і прокидаються з думкою про вас🤣
автор Метелики на душі • 29 мая 2025
Ответ дляБезникаЯ
Та в тому то і справа, що вона тільки цього і чекає
Типу злишся значить тебе це задіває, виправдовуєшся ще краще. Будь яка реакція це підтвердження її думок
Я навіть пояснювати не хочу, що це не нормальна комунікація, але якось і блокувати її дивно
БезникаЯ• 29 мая 2025
Ответ дляНаодинцi
Вы сами понимаете, что это не норма, скорее всего, вы понимаете, что она не изменится. Зачем продолжается общение с ней?
Я с дядей решила прекратить общение, в том числе по этой причине, что он обесценивает. В том числе награды отца моего. Папа сам!!! заработал на дом в Крыму у моря, 15 минут пешком на пляж, дядя что-то там вякает, что мол ´это же не Ялта, а деревня какая-то´. На минуточку! человек сам даже на хрущевку за свои 60 не заработал вообще нигде, досталась одна хата по наследству. Я долго анализировала, пыталась себя уговорить ´ну может я не так поняла, может я слишком восприимчива´ Но НЕТ. Нет!!!
Це мені нагадало, як я поїхала в ОАЕ в Шарджу, а мені знайома написала, що вона б поїхала тільки у Дубай Маріну))
Наодинцi• 29 мая 2025
Ответ дляМетелики на душі
Я вже не реагую
И вы посылайте
И чем дольше вы с ней будет поддерживать хоть какую-то связь, тем больше будут обиды и сожаления, вы будете ругать себя за то что промолчали, а надо было послать и осадить. Всё это копится в вас , это бьёт по здоровью
БезникаЯ• 29 мая 2025
Ответ дляМетелики на душі
Все зрозуміло, вони замість того щоб працювати над собою принижують інших до свого рівня
Love_Love_Love_• 29 мая 2025
Ответ дляМетелики на душі
Я вже не реагую
А чого ви її не пошлете?
БезникаЯ• 29 мая 2025
Ответ дляМетелики на душі
Я раніше теж думала, що дивно. Але дивно те, що робить вона, а не ви. Її треба послати 3ма словами і заблокувати. Точно обломається
автор Метелики на душі • 29 мая 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
А чого ви її не пошлете?
Не знаю
Пошлю, буде воні на весь її інстаграм, вона постійно якісь сварки виставляє. Та і плюс трохи спілкуються чоловіки
Але заблокувати чи обмежити доступ - слушна порада, може і добре що за кордоном і не лізе у моє життя окрім таких поодиноких випадків, раз на місяць-два
Наодинцi• 29 мая 2025
Ответ дляМетелики на душі
Не знаю
Если вы не будете именно показывать, что вас это задело и вы переживаете, а СПОКОЙНО ответите, будет нормально я думаю. Например она вам высылает очередную херню с подколкой, а вы ей ’какой жалкий способ поднять себе самооценку’ или ’мне тебе искренне жаль’ ’мне неинтересно заниматься твоими комплексами неполноценности’ и потом уже в блок. Может с форума вам и лучше посоветует как ответить, я написала, что пока пришло в голову. Но главное ответить. Мне кажется, вам легче будет, пока вы боитесь, что она там подумает и кому-то покажет
ФсеСама• 30 мая 2025
Ответ дляМетелики на душі
Чоловіки по роботі спілкуються
То скиньте відео про неї)
ФсеСама• 30 мая 2025
Ответ дляМетелики на душі
Мені все одно на її лайки, констатую факт, що людина намагається знецінити діяльність, не тільки со
Над усіма рже, але сама не працює, а інших намагається уколоти
Так вона має право то робити. Ви не зможете їй це заборонити. Змінити можна виключно ваше до цього ставлення.