Страхованная• 29 мая в 22:42
Хто вдруге заходив на ад?
Пила рік, потім начеб то стан вирівнявся, поступово зійшла з них.
Але симптоми знов зʼявилися і хочу вдруге почати приймати, побічок вже не повинно бути? я ж вдруге на той же препарат?
Хто має такий досвід?
Телепузик• 29 мая в 22:45
Я заходила вдруге, ситуації була після року лікування ,як у Вас,загалом все добре,побічок практично не було,ліки приймала два роки,потім два роки ремісії і знову вернулись симптоми
Оно само купилось• 29 мая в 22:49
А сколько времени прошло с момента завершения приема АД? Просто интересно
Страхованная
• 29 мая в 22:50
Ответ дляТелепузик
Дякую, і це нам все життя їх пити? бо знову вертаються стмптоми(
Страхованная
• 29 мая в 22:50
Ответ дляОно само купилось
2 недели
Душа компанії• 29 мая в 22:51
Ответ дляСтрахованная
2 недели
Это синдром отмены, он колбасит через 7 дней после последнего приема и до 3 недель
Ку-кусик• 30 мая в 09:06
Ви працювали паралельно з психологом, щоб симптоми не повернулися? АД - це по суті костиль тимчасовий, за винятком важких випадків, коли дійсно треба все життя приймати.