«Це питання обговорюється серед народних депутатів… Щоб ми не втрачали нашу молодь, яка виїжджає за кордон і потім не повертається», — зазначив Веніславський.
Водночас парламентар пояснив, що мета ініціативи — не обмежити молодих українців, а навпаки — дати їм більше можливостей підтримувати зв’язок з батьківщиною.
«Є ідея, щоб до 23–24 років не обмежувати громадян у пересуванні… Щоб молоді українці, які навчаються за кордоном, мали можливість приїжджати до України, спілкуватися з рідними і не залишатися за кордоном», — підкреслив нардеп.
Мелитрисса• 30 мая 2025
Ответ для Juliana R
На роботі один чоловік хотів поїхати закордон до сім´ї тиждень тому,він вже в грудні їздив до них,підприємство оформило бронь,все як положено,так от на кордоні не пропустили , сказали йому що теоретично він може їхати,а от пропустити його не можуть,поїхав додому назад.
Это ему так не повезло, знаю нескольких, которые ездили. Вернее нет никого из знакомых, кого не пропустили бы с бронью. Но все в командировку ездили, может вашего коллегу поэтому не пропустил, что просто так ехал.
Мелитрисса• 30 мая 2025
Ответ дляtala-li
где логика? выучатся в украинском вузе и уедут
Да кто их знает какая у них логика. Может, как выше пишут, придумают какую то справку на выезд, которую будет трудно получить и большинство наивных, кто решит учиться здесь, выехать не смогут.
Ответ дляМелитрисса
Судя по действиям, логика одна - истребить думающее население
перетянуть на свою зеленую сторону молодежь - и встретить ’перемирие’ под соусом ’победа’