размахер• 30 мая в 06:47
Хрестини
Хочемо похрестити донечку. Замовили все в церкві українського патріархату. Свекор проти цього ,вговарював чоловіка,,що в українській церкві то не хрестини і неправильно там хрестити. Поясніть мені,як людині яка в церкву особливо не ходить ,яка різниця між двома церквами. Мій вибір лишається незмінним. Але все ж послухаю
Крошечка-хаврошечка• 30 мая в 06:52
Ответ дляразмахер
Не потрібно?
З якою ціллю ви хрестите, якщо нічого не розумієте?
Пополняю_Карму• 30 мая в 06:53
Эх, тролли неопытные пошли…. Рано для такой срачной темы, ну и тупенько
Крошечка-хаврошечка• 30 мая в 06:57
Ответ дляПополняю_Карму
А чому, у мене шеф визнає тільки московський патріархат
Дівка в намисті• 30 мая в 06:58
Так краще проводьте якийсь ісламський або індуїстський обряд, ви ж все рівно не розумієте нащо воно вам! А так хоч нелрдинарно буде.
Пополняю_Карму• 30 мая в 07:07
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
так поэтому срач и предполагался автором. Просто утро ранее, маловато активности)
Если вы не знаете, именно не знаете, а не считаете несущественной, разницу между этими церквями, то действительно совершенно непонятно, для чего вы крестите ребенка. С тем же успехом вы можете провести обряд в мечети или синагоге.
Но я думаю, что вопрос именно в том, что вы тролль.
пьЯНА• 30 мая в 08:31
Автор, залиште дитину у спокої. Дайте їй право вибору самій обрати віру та церкву. Зараз вона дитина божа, а після хрестин стане рабою божою. А чи хоче вона того? Дайте право самій визначитися та обрати.
1. Не існує українського патріархату , є Православна церква України
2. Різниці немає ,це російський наратів, який сидить в головах багатьох людей старшого віку.
3. Нащо вам хрестити дитину? Якщо ви самі кажете що до Церкви не ходите? Ви або виховуєте дитину в тій релігії до якою її доручаєте через Таїнство Хрещення, або даєте можливість їй зробити цей вибір в дорослому віці
Несу добро людям• 30 мая в 11:42
Ответ дляразмахер
Не потрібно?
Це ви дивіться самі. Хрещення має бути початком життя дитини в Бозі. Якщо у вас віруюча родина - тоді хрестіть донечку, але й забезпечте їй християнське виховання, бо ’хто не народиться згори від води та Духа - не може ввійти в Царство Боже’.