Да Щас же• 30 мая 2025
Жила з батьками і донькою разом, вже другий рік живу в іншому місті, працюю там.
Донечка була з батьками,тепер хочу забрати до себе,вже облаштувалася. Мама це почула і тепер не говорить зі мною. Як їй пояснити що мені без донечки важко
ВерСаСе• 30 мая 2025
Ответ дляДа Щас же
Як мамі пояснити. Вона сказала моїй донечці,що поживе зі мною і попроситься до неї назад
Я єдиного не розумію, як ви могли лишити дитину, і жити окремо 2 роки. Вам не совісно перед нею? Це така велика зрада.
Да Щас же
• 30 мая 2025
Ответ дляSo_so
Вы можете писать, что считаете нужным. Просто я помню. Я даже помню как я Вам на Красном хуторе контакты давала..
Не трогайте старшую дочь, пожалейте её.
Господи,якийсь брєд
Да Щас же
• 30 мая 2025
Ответ дляМerida
Вы одну бросили, а со второй уехали строить новую жизнь?
Я жила тут з донькою,завагітніла . Поїхала в місто з чоловіком,там народила чотири місяці тому
І сьогодні забираю старшу донечку
Да Щас же
• 30 мая 2025
Ответ дляПеремелица
Авторе, то ви обох дітей лишили в мами, чи одного?
Ми жили тут з чоловіком. Останні два роки каталася на роботу
Тому що там заробіток виходив 35000
А в селі 6000
В січні народила
І підготувала все для переїзду старшої
Інколи приїжджала на вихідні я. Інколи з донечкою старшою жила тут , чоловік на квартирі був в місті
Тому що там заробіток виходив 35000
А в селі 6000
В січні народила
І підготувала все для переїзду старшої
Виправлялочка• 30 мая 2025
Ответ дляДа Щас же
Я щотижня приїжджала до неї. Ми з чоловіком жио всі разом з моїми батьками. Купили житло,зробили ремонт. Ще я вагітна була,народила .
Старша донечка в школу пішла у батьків,не хотіла посеред шкільного року переводити
2 Роки то уже 2 шкільні роки
Чумачечая Весна• 30 мая 2025
Как же прекрасно, что можно отак дочь туда, сюда, два года фьюить! поживи там, давай теперь тут, я мама
дорогая редакция, это клиника
/ а шо такова (С)/
дорогая редакция, это клиника
ЗдохниПуйло• 30 мая 2025
Ответ дляДа Щас же
Ви два роки не хотіли переводити? Чи коли були вагітні не могли за дитиною дивитсь? Триндець
Да Щас же
• 30 мая 2025
Ответ дляМerida
Вот я и спрашиваю, почему вы вообще оставили ребёнка? На 2 года.
Та на два роки мається на увазі переїздами
Влітку вона була зі мною в Києві. На всіх канікулах.
Да Щас же
• 30 мая 2025
Ответ дляЧумачечая Весна
дорогая редакция, это клиника
/ а шо такова (С)/
дорогая редакция, это клиника
Чим. Донька бачила мене постійно
Лівий Локіть• 30 мая 2025
Ответ дляДа Щас же
Просто сказала,що я її дитини лишаю
вам вижу очень жалко маму, ну оставье дочу еще на пару лет
вы же не хотите ее забирать на самом деле , а тут хороший предлог
Да Щас же
• 30 мая 2025
Ответ дляЗдохниПуйло
Донька в садочок ходила в селі. Я жила тут ,тиждень була у батьків, тиждень працювала
Літо 2024 року була зі мною в місті донька
Вересень весь була з нею,в жовтні поїхала в місто по вагітності,далі доньку на канікули забирала.
Лютий, березень була у батьків
ЗдохниПуйло• 30 мая 2025
Ответ дляДа Щас же
Тому що там заробіток виходив 35000
А в селі 6000
В січні народила
І підготувала все для переїзду старшої
Тому що там заробіток виходив 35000
А в селі 6000
В січні народила
І підготувала все для переїзду старшої
В старпості ви два роки жили окремо. Для чого ви вагітнієте ще одною дитиною, коли за першою мама дивиться? Ви впевнені, що двох зможете виховувати, якщо два роки не займалися дитиною
Да Щас же
• 30 мая 2025
Ответ дляЛівий Локіть
Еххх. Ми вже спакували речі в машину . Просто мама навіть не вийшла нас проводити
Да Щас же
• 30 мая 2025
Ответ дляМerida
Что мешало забрать не на каникулы? Возможности были. Место было. Реьенок был не нужен.
Ми жили з свекрухою ,яка конфліктна дуже. П´є. За місяць до пологів доробили ремонт
ЗдохниПуйло• 30 мая 2025
Ответ дляДа Щас же
Лютий, березень була у батьків
Ви пишете, що другий рік окремо живете
Да Щас же
• 30 мая 2025
Ответ дляЗдохниПуйло
Два роки разом. Я працюю тиждень через тиждень. Тобто працювала. Зараз в декрет іпрацюю щодня
Ответ дляДа Щас же
Господи,якийсь брєд
Просто, если бы Вы хотели действительно получить совет, написали правду, а так получается бабушка виновата.
Поставьте себя на место бабушки, даже не нужно ничего писать, просто мысленно представьте, что у Вас такая дочь, Вы бы легко отдали ей ребенка?
Да Щас же
• 30 мая 2025
Ответ дляЗдохниПуйло
Ви пишете, що другий рік окремо живете
Тільки помітила ,що не та кпояснила
Лівий Локіть• 30 мая 2025
Ответ дляДа Щас же
в старпосте пишите что хотите забрать
а тут уже забрали
троляка, придумывает на ходу
а тут уже забрали
троляка, придумывает на ходу
Ответ дляДа Щас же
Ну, это не мешало брать реьенка на все каникулы. Вас просто было не нужно. Новая жизнь, новый муж. Новый реьенок. Удобно. Зачем сейчас дочку забирать? Чтоб потом снова скинуть маме, при случае?
Безпринципова• 30 мая 2025
Ну, то маєте зрозуміти, що й бабусі відпускати онуку тяжко. А, можливо, вона не впевнена у вашій постійності, надійності, відповідальності..?
Да Щас же
• 30 мая 2025
Ответ дляSo_so
Яка така. Яка в двох декретах паше? Я поїхала бо перший чоловік нам не допомагав ніколи. З другим познайомилися коли доньці було 2 рочки. З 2 до 5 її рочків жили в моїх батьків. Останні два роки їздила підробляти в місто. Там живе свекруха. Ми жили з нею . Чекали коли ремонт доробимо щоб забрати доньку
Да Щас же
• 30 мая 2025
Ответ дляЛівий Локіть
в старпосте пишите что хотите забрать
а тут уже забрали
троляка, придумывает на ходу
а тут уже забрали
троляка, придумывает на ходу
Сьогодні останній дзвоник
Да Щас же
• 30 мая 2025
Ответ дляМerida
Ми з чоловіком разом вже 5 років Ми всі разом жили з моїми батьками
Да Щас же
• 30 мая 2025
Ответ дляМerida
На канікулах я знімала окремо житло,щоб забирати її