Оля_с_киркою• 30 мая 2025

Точно похудеть можно. Аппетит на полдня отбивает.

Просмотр видео про готовку еды в общепите, в кафе, уличная еда в Индии.
Жесть. Как они так живут?
Смажена полуничка• 31 мая 2025
Ответ дляАнонимус Я
А в Індії береться до уваги смертність людей з найнижчих каст? Як вони їх рахують якщо ніхто не реєструє не те що смерть, а і народження таких людей.
Так а у нас как считают? Только по факту наличия тела или фрагментов тела, достаточных для установления личности погибшего (умершего). Население Индии 1,5 миллиарда человек, это 50 Украин (30 миллионов в Украине на сейчас). В 2024 году в Украине умерло 495 тысяч человек (это зафиксированных смертей, без оккупированных, выехавших, пропавших безвести и т.п.). Соответственно, в соотношении кол-ва населения, в Индии, при одинаковом соотношении с Украиной, должны были умереть 24 750 000 человек. Но в 2024 году в Индии умерло 10 698 000 человек. В какой стране смертность выше на душу населения?

НуКаНаКа• 31 мая 2025
А пальці вгору сам собі поставив, смажений полуничко
Смажена полуничка• 31 мая 2025
Ответ дляНуКаНаКа
Где именно? Здесь?
Смажена полуничка• 31 мая 2025
Как видите, не я. Так что с армфметикой по смертности? Соотношение родившихся в Украине и Индии считать будем?
Анонимус Я• 31 мая 2025
Ответ дляСмажена полуничка
Яка ідентифікація померлого по тілу в Індії, якщо цієї людини офіційно не існує? Там і знати не будуть що десь в трущобах народилась і померла дитина. В яку статистику вона може ввійти? Реальна смертність в Індії на багато вища ніж показує статистика.
НуКаНаКа• 31 мая 2025
Ответ дляСмажена полуничка
Ви ж вже порахували? Що будемо робити з тими, хто при народженні в Індії немає документів? Ви про них не знаєте, а вони є.
Смажена полуничка• 31 мая 2025
Ответ дляАнонимус Я
Пересчитывали лично? Я беру информацию с кантриметерса, это данные международных организаций, работающих в разных странах с гуманитарными и прочими миссиями:
https://countrymeters.info/ru/India#%3A~%3Atext%3D...
Пожалуйста приведите ссылку на ваш источник информации, откуда вы взяли фактическое кол-во умерших в Индии в 2024 году.

НуКаНаКа• 31 мая 2025
Ответ дляСмажена полуничка
Це у вас якась така релігія, відповідати самому собі?
Смажена полуничка• 31 мая 2025
Ответ дляНуКаНаКа
На скриншотах я показал, что реакцию на свои сообщения ставил не я, как вы утверждали. Давайте не отклоняться от линии беседы.
НуКаНаКа• 31 мая 2025
Ответ дляСмажена полуничка
Ви постійно відволікаєтесь від гілки розмови. То ви той студент, якого відправили батьки навчатися в Індію? А індуси, яких відправляли сюди навчатися (бо не вистачило грошей в більш розвинуті країни) - лохи?
Анонимус Я• 31 мая 2025
Ответ дляСмажена полуничка
Я вам фото покажу і ви скажете мені яка можливість порахувати смертність серед людей котрі там живуть, якщо більша частина з них навіть підписатись не вміє, не те що зареєструвати народження чи смерть близьких
Смажена полуничка• 31 мая 2025
Ответ дляНуКаНаКа
Пожалуйста приведите ссылку на источник информации, по которому смертность в Индии гораздо выше, чем указанная мной.
Смажена полуничка• 31 мая 2025
Ответ дляАнонимус Я
У нас в Украине половина сел так выглядит. Но все посчитаны, пронумерованы, отмечены и зарегистрированы.
Анонимус Я• 31 мая 2025
Ответ дляСмажена полуничка
Ви це серйозно? Хоч одне село таке покажіть.
НуКаНаКа• 31 мая 2025
Ответ дляСмажена полуничка
Не відволікатися. Ви вже починаєте нестерпно фантазувати і приписувати мені те, чого я не казала
По перше - тривалість життя нижча? Нижча. Рівень життя нижчий? Нижчий. Дитяча смертність вища - вища. Що ви мені доводите, не в тямлю. Покажіть цифри, які доводять, що то все не так.
Інакше виходить, що навколо всесвітній заговор, і реальні цифри, які визнані міжнародними організаціями - це все обман? Тобто, ви самий найрозумніший?
Смажена полуничка• 31 мая 2025
Ответ дляАнонимус Я
Давайте по источнику вашей информации. Если вам нечем подтвердить ваши утверждения о кол-ве смертности в Индии, то на этом и закончим. У меня нет столько ненужного времени. Дальнейший диалог будет только после подтверждения ваших слов. Спасибо.
НуКаНаКа• 31 мая 2025
Ответ дляСмажена полуничка
То ви з боліт пишете, а не з України. Так би одразу й сказали б.
Так виглядають населені пункти тільки після ’звільнення’ рашистів. Ні більше не менше. Навіть жодного населеного пункту такого немає, як би вам парашатв не розповідала.
НуКаНаКа• 31 мая 2025
Ответ дляСмажена полуничка
Села та міста ось так виглядають після клятих рашистів. Бо у вас наросії інша картинка. І так, новонароджених тут немає.
НуКаНаКа• 31 мая 2025
Ответ дляСмажена полуничка
Не прикріпилось

Анонимус Я• 31 мая 2025
Ответ дляСмажена полуничка
Є такий острів ,,північний вартовий,, там не буде жодної статистики про смертність чи народження так як ніхто туди не лізе. Точно так само трущоби індії. Яке підтвердження смертності тих хто там живе, якщо ніхто їх не рахує? Ви хочете щоб я подала статистику людей невидимок? Нема її, всі цих індусів мають десь і ніхто не цікавиться скільки з них померло, скільки було продано дітей в сексуальне рабство і скільки померло від хвороб. Поцікавтесь трущобами, може тоді дійде чому в Індії смертність офіційна менша ніж в Україні.
Смажена полуничка• 31 мая 2025
Мельком проглядел, ссылки на статистику нет. Спасибо за диалог, всего хорошего.
Анонимус Я• 31 мая 2025
Ответ дляСмажена полуничка
Та нема за що. Є люди для котрих потрібно показати все на блюдці, заглиблюватись в питання в них нема бажання. Це і добре. Навіщо перевантажувати мозок лишньою інформацією? Легше жити коли за тебе думають інші.
Смажена полуничка• 31 мая 2025
Ко мне приходят уведомления о вашем монологе. Пожалуйста, не цитируйте мои сообщения, просто общайтесь сама с собой. Спасибо еще раз.
НуКаНаКа• 31 мая 2025
Смажений полуничок геть води з Гангу перепив, сам з собою розмовляє, собі відповідає, дякує. Отак і веди бесіду з невігласами.