Астоновитесь!• 31 мая в 03:14

А ви пам’ятаєте свій випускний у школі?

Наряджалися? Мій був у 2004-му і я була в пишній сукні волошкового кольору 🥰 дуже-дуже гарна
Не обижаюсь• 31 мая в 03:26
У мене був в 1998. Була біла коротка сукня і босоніжки на каблуку котрий зламався. Прийшлось бігти додому щоб вдягнути інше. По дорозі зустріла,,пристарілого,, любителя молодих дівчат. Часи змінюються, а чоловіки ведуть себе так само.
автор Астоновитесь! • 31 мая в 03:37
Ответ дляНе обижаюсь
Я ще й ведуча була з моїм однокласником, з яким мене колись посадила його мама (перша моя вчителька) у першому класі
Леди Г• 31 мая в 03:39
Так, була червона довга сукня та гарні босоніжки, дуже гарна зачіска. Світанок зустрічали всім класом, випускний був у шкільній столовій, бо з грошима тоді скрутно було, дуже вдячна батькам за це свято.
Тріль!• 31 мая в 03:52
1992й. Золотое платье с подплечниками и жуть на голове
Пургену мне• 31 мая в 04:33
Нет ,атест классуха принесла домой
Где тут 0?• 31 мая в 05:27
Це був теж 2004 і я була в італійському вечірньому платті дуже гарному. Пишні плаття це був треш
Невгамовна Бу• 31 мая в 06:35
1977 рік. Я худа, як велосипед, в елегантній сукні (білий гіпюр на білому атласі), з довгим волоссям. Атестат з золотими літерами.
А потім , зараза, почалися,болючі критичні дні і я пішла додому.
Прибираю щодня• 31 мая в 07:01
У меня в 2002 был, платье которое повергло всех в шок, до сих пор все вспоминают не выпускной, а мое платье
пані Солоха• 31 мая в 07:20
1995й. У меня нет никакого платья и возможности его купить. Подруга должна приехать и привезти. Выпускной завтра, а подруги нет. Мобильных нет, чтоб узнать где она. И когда я уже в отчаянии, почти ночь, но она приехала!
Выпускной был обычный, школа, стол, танцы, потом у озера до рассвета. Ничего интересного
тянитолкайка• 31 мая в 07:39
2001 набухались, траву покурили .
Получила аттестат и свалила , в школе был выпускной, я и мой парень тусили всю ночь, было очень весело
СирОжино пирОжино• 31 мая в 07:53
Да, помню -1991 год. Я за месяц сбросила кг 8, пришла в красивом фиолетовом платье, все рты пораскрывали))
Атиква• 31 мая в 07:54
Да, помню. Мама заграницей, папа нашёл другую. Я одна. Совсем. Маме сказала , что платье мне одолжит подружка, чтоб она не волновалась и не тратила деньги.
Чемна панночка• 31 мая в 08:22
1999 рік. На мені біла сукня-футляр і білий довгий піджак, чорні босоніжки, якими я моментально натерла мозолі на всіх пальцях. Зачіска ’ракушка’. Танцювали до ранку, потім всім класом разом з вчителькою зустрічали сонце на стадіоні
Фиона Шрековна• 31 мая в 08:25
94 год. Какие наряды, на еду не хватало.
Была в женском костюме(юбка+пиджак) малинового цвета, который знакомая купила, но ’выросла’. И потому отдала даром. Возможно, он был в использовании - не знаю.
На меня оказался великоват, но решили, ничего страшного, большой - не маленький. И вообще, костюм - не платье, можно и на работу, и в институт, и везде носить.
Малиновый не люблю и он мне не идёт. До размера костюма не доросла, наоборот похудела. Ни разу больше его не надевала.
Попа как у Кардашьян• 31 мая в 09:22
1991 рік. Все нове та дуже гарно підібране. Моя мама завжди старалася в цьому плані. Сам випускний нічого особливого. Столи в шкільній столовій. Танці. Під ранок автобус, їздили зустрічати схід сонця до Дніпра.
Потім рано вранці йду одна по вулиці і розумію, що починається доросле життя)