Аноним НаВсеГда• 31 мая 2025

Ви теж помітили що з віком вас відвернуло від солодкого

Помітила що чим старша стаю, тим менше люблю цукор. Мені пів кг цукерок хватає на 2 місяці, хоча в 30 років я б їх за пару днів могла з´їсти.
Оябунчик• 31 мая 2025
38, менше солодкого не стала істи

Розовые одуванчики• 31 мая 2025
Мои мама и бабушка не согласились бы , а вот я люблю мясооо
Розовые одуванчики• 31 мая 2025
Ответ дляБідося
Та де, сьома вечера лише... ))
Всегда было интересно богатые почему сидят на советчице. У богатых свои причуды? Вы вот отдыхаете где то, и тут же сидите не в столь отдаленных местах как’ сброд злых бабок’ . Гнильцой тут брыщите ?
Воленс-неволенс• 31 мая 2025
Більше року на ПП, рахую калорії, більшість часу спокійно проходжу повз солодке в магазина і вдома. Печу, готую і сама не їм десерти. Але було кілька зривів, що різко як захотілося, раз зеііру, а раз халви!!! Наїлася і далі на своє ПП.
Даха-сваха• 31 мая 2025
35, поки не відвернуло, на жаль😁
Пожмаковна• 31 мая 2025
Вообще не люблю сладости и никогда не любила. Могу сьесть конечно но специально прям не покупаю, чай и кофе сладкий вообще не воспринимаю. Люблю сыр и рыбу)
Маурита• 31 мая 2025
Ні, навпаки стала більше любити солодке
Маурита• 31 мая 2025
Ответ дляАноним НаВсеГда
Ну тут багато хто за київським тортом вмирає. Я можу кусочок з´їсти щоб не образити того хто пригощає, а моїх дітей від одного погляду на ту кількість жиру уже нудить.
так він приторний.
є багато смачних тортів, не таких занадто солодких
Цигарний шланг• 31 мая 2025
У меня наоборот

Пишна молодиця• 31 мая 2025
абсолютно нет- а хотелось бы
Снежнакомка• 31 мая 2025
Колись дивилася научпоп цікавий про вікові зміни організму, там розповідали що сосочки на язику які чутливі до солодкого найактивніші у дитячому віці. А потім поступово притуплюється їх робота аж до похилого віку, а тоді знову збільшується. Не дарма кажуть, що старе що мале.
Після 60-ти всіх нас знову потягне на солодке. ))
Шалена красуня• 31 мая 2025
Да
Шмоточницаца• 31 мая 2025
Чем старше, тем больше.
Ну, к конфетам, я всегда была равнодушна и сейчас тоже.
А вот домашнии торты не успеваю испечь. Аж до трясучки.
Чай пью безумно сладкий если нет
тортика. Я бы даже сказала, сахар с
чаем. Сейчас в холодильнике мой
фаворит - птичье молоко.
hrystia• 31 мая 2025
Так. А раніше без солодкого і дня не могла продити.
Винник• 31 мая 2025
Меня - да, реально ровно к сладкому, даже не покупаю. Подруга - наоборот, большая сладкоежка
kpss2017• 31 мая 2025
Нет, реально с войной начала больше сладкого есть, хотя раньше вообще не любила, но это и понятно.
Кстати, желание есть сладкое это нехватка магния и ещё чего то там в организме, если что.
Вмію заміряти найкраще• 31 мая 2025
Так, взагалі спокійна стала до солодощів, рідко їм
Стебель березы• 31 мая 2025
Мене відвернуло з початком війни. Як відрізало.
Альдебаран• 31 мая 2025
Та якби ж!!!! Не відвернуло нажаль(((((((

Чай не пью, только кофе• 31 мая 2025
Да, так и есть
Слухи-руки не распускаю• 31 мая 2025
Ответ дляБідося
Та нє, все більше повертає. Сижу ось, морозиво жеру
І мене повертає, топчу торти, цукерки, в каву три ложки цукру кидаю.
Скіфська пектораль• 31 мая 2025
У меня мама в свои 66 огромная сладкоежка, она не может без конфет, если нет дома - будет ежеминутно об этом говорить. И брат в детстве такой был. Свои конфеты сжует за минуту, а потом на мои смотрит))Короче, ел и свои, и мои. А вот я у нас по солененькому. И это не лучше)) Тоже страдаю вечно))
НуКаНаКа• 31 мая 2025
Ні
В мене розумова робота, після якої хочеться чогось солоденького
Але чай, кава - без цукру абсолютно
Снідаю авокадо• 31 мая 2025
Ні від чого не відвернуло,я стабільна
Блондинка в Шоколаде• 31 мая 2025
Ответ дляАноним НаВсеГда
От серед моїх знайомих ніхто не любить солодощів як раніше. Навіть по дочці, котрій 16 років, помітила що вона вже не так любить солодощі як в 15.
В мене навпаки) серед колег та подруг за 40 всі обожнюють солодке))) На роботі просто жах, то тортики, то тістечка, то цукерки)
Женщина_в_лосинах• 31 мая 2025
не заметила такого по знакомым
Колишня муза• 31 мая 2025
Конфеты я и раньше ела не часто, сейчас могу неделями не есть) а вот пироженки наоборот )
осень харашо• 31 мая 2025
Согласна, после сорока абсолютно равнодушна к шоколаду, пироженным и т.д. Хотя до этого обожала все это.
Ирина Веселуха• 31 мая 2025
Чим старше, тим більше хочеться солодкого
Срочнокпсихологу• 31 мая 2025
Нє, як не могла жити без шоколаду, так і не можу. Мамі 70, вона така сама.