ГейТуда• 31 мая в 12:21
Це нормальна ціна для 1 уроку?
Урок англійської 1 година 600 грн?
Перекус беру завжди• 31 мая в 12:22
Нет. Мы платим 400 онлайн, но были предложения от 250. У нас за год колоссальный прогресс.
ГейТуда
• 31 мая в 12:22
Ответ дляЗлюка бобер
Яка ціль вивчення англійської мови?
Для роботи в компанії, і для себе особисто
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 31 мая в 12:23
Нам таку ціну заломила репетитор нещодавно, молодша школа, онлайн. Підняла з 400 до 600. Відмовилися від занять(
Коплю на груди• 31 мая в 12:23
Ответ дляГейТуда
План, цели, задачи, сроки ваши совпадают с теми,что предлагает учитель?
ГейТуда
• 31 мая в 12:24
Ответ дляКоплю на груди
Мені потрібна медична англійська, в мене лиш є базові поверхні знання, викладач теж займається медичною термінологією
ДолькиКабана• 31 мая в 12:26
Ответ дляГейТуда
Спеціальна лексика завжди буде дорожче.
Serezhkina• 31 мая в 12:27
Ответ дляПерекус беру завжди
чи можете роділитись контактами в особистих повідомленнях?
Тётя Хрюша• 31 мая в 12:27
Ответ дляГейТуда
Нормально. У мене одне заняття з німецької було 700 грн.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 31 мая в 12:28
Ответ дляГейТуда
Тоді це ок ціна, вважаю
Тётя Хрюша• 31 мая в 12:28
Ответ дляГейТуда
Все логічно, ціна адекватна.
КартаБезКомиссий• 31 мая в 12:30
Ответ дляПерекус беру завжди
Це індивідуальні заняття?
Перекус беру завжди• 31 мая в 12:31
Ответ дляКартаБезКомиссий
Це індивідуальні заняття?
Так. Але нових вона не бере, запис повний. З вересня підіймає до 450
Злюка бобер• 31 мая в 12:31
Ответ дляГейТуда
Тоді нормальна ціна
Перекус беру завжди• 31 мая в 12:32
Ответ дляSerezhkina
На жаль , ні. Вона не бере новеньких, бо у неї є навіть лист очікування, запис повний навіть влітку ((
ВыФсеВрете• 31 мая в 12:34
Ответ дляГейТуда
Медична англійська -викладає моя подруга, саме для вступів в мед вузи готує
20 доларів година
Жинси на дитину• 31 мая в 12:36
Моя вчитель англійської бере 400 також, для мене це підтримуючі уроки, бо паралельно вчу німецьку і дуже швидко зміщуються знання. Але наприклад для поглибленого фахового навчання я б її не рекомендувала б.
Бегущаяпо• 31 мая в 12:42
Ответ дляПерекус беру завжди
Какой у вас уровень? Вы вдвоем занимаетесь?
Перекус беру завжди• 31 мая в 12:46
Ответ дляБегущаяпо
Нет, только ребенок, 9 класс, уровень Английского был 0 (в прямом смысле этого слова). Ничего не понимала, в грамматике не разбиралась, словарный запас 0, не говорила. Сейчас явный прогресс, пытаемся наверстать упущенное, по английскому 8ки и 9ки пошли.
Мы сменили несколько школ, уровень преподавания был очень низкий, ходили на курсы и репетитор был…. Но пока ребенок сам не захотел и не понял, что надо, эффект был 0 ( это к тому, что мы и раньше пытались его выучить).
Шалена красуня• 31 мая в 13:43
Ответ дляПерекус беру завжди
Вы правильно написали, что ребенок сам захотел. Без желания и старания никакой репетитор не поможет.