У кого дресс код на работе даже вот летом,когда жара? В чем требуют,что б одевались?
double-mama• 31 мая в 15:18
Ответ дляИринашка
Вот именно в офисах так требуют
В офісах кондиціонери. Тому нічого жахливого в тому, щоб дотримуватися дрес коду нема
Ответ дляdouble-mama
По -першк до офісу ще треба доїхати
По-друге, якщо йде мова про жорсткий дресс-код з костюмами, це не дешево, нааіга ті костюми людині, яка не носить їх в повсякденному житті.
Я не знаю, де ще таке зустрічається, навіть топи великих компаній на щодень ходять в зручному одязі.
double-mama• 31 мая в 16:05
Ответ дляDasik_
По -першк до офісу ще треба доїхати
Добираться можна у чому завгодно, а потім перевдягтися. І так,якщо ви погодилися на роботу із дрес кодом то маєте його дотримуватись. А коли станете топом або будете мати власну компанію, то зможете самі прописувати правила для власних співробітників
Ответ дляdouble-mama
Тю, тож я вище написала, що мені таке не підходитья б на таке не погодилась.
Та й не зустрічала таких вимог в офісах великих компаній останні років10 як мінімум.
Може це якісь шараги собі ціни не складуть.