Ms. Доброта• 31 мая 2025
Ребенок за месяц вообще не набрал вес!!!!!
Взвешивала в 5 месяцев был 7,7 вот сейчас взвесила в 6 месяцев, опять 7,7 кг
Подскажите, это нормально? Или надо идти к врачу???
Я уже распереживалась вся…
Родился 4,1 кг
В месяц набирал где-то 500-600 грамм
Я уже распереживалась вся…
Родился 4,1 кг
В месяц набирал где-то 500-600 грамм
Люблю_смаколики• 31 мая 2025
Син народився 4310. В 6 місяців важив 12 кг = до року ваги не набирав.
Встидаюся запитать• 31 мая 2025
Ответ дляБроніки для Моніки
Ви не в Україні? Як це пропускати педіатра щомісячно?
А зачем к нему туда постоянно ходить, особенно если зимой. Чтобы вирусы цеплять?Если ничего не беспокоит, просто рост и вес померять смысла нет идти.
Встидаюся запитать• 31 мая 2025
Ответ дляMs. Доброта
Ну вот собираюсь вводить ок днях
Если быть точным 6 месяцев будет во вторник
ну вот как введете, начнет набирать. Не переживайте
Встидаюся запитать• 31 мая 2025
Ответ дляНебалувана Галя
Тільки не смійтеся, я детей своїх сумарно 5 років грудьми вигодовувала.Як тоді мені сказав наш лікар, перше передане молоко як вода, його краще зцідити, до поки прилива в грудях не відчуєте.Потім коли прилив в грудях, то йде задне другє молоко, яке жирніше, більш насичене всім елементами, т.б більш корисніше.
вашему педиатру наверное за 50-60 было?
Ms. Доброта
• 31 мая 2025
Ответ дляМоська-слон
Сходите к педиатру. А вакцинацию вы тоже не делаете ребенку?
Нет
Делала гепатит и бцж в роддоме
Пока все
Делала гепатит и бцж в роддоме
Пока все
Небалувана Галя• 31 мая 2025
Ответ дляВстидаюся запитать
вашему педиатру наверное за 50-60 было?
Мені самій майже 50- ть( 46).Просто пам´ятаю коли дитину до грудей прикласти, вона смокче інтенсивно, аж пітніє, і йде перше молоко, як водиця.Потім вже насмокчеться і засинає.А далі прилив , і само молоко з грудей виливається фонтаном, а дитина вже спить.Я дві чашки так під груди підставляла і повні були.Потіи вже була навчена, трохи зцідити першого молока до прилива, Звісно може зараз інші методики грудного вигодовування
УраганнаЯ• 31 мая 2025
Ответ дляМагиня
Очень активный, поэтому почти не набирает. Так каждый мес ходят, вы не ходите на осмотр?
Навіщо? Носити здорову дитину в розсадник інфекцій, щоб якась педіатриця на нього подивилась.
Мамки самі собі проблеми створюють.
Небалувана Галя• 31 мая 2025
УраганнаЯ• 31 мая 2025
Ответ дляБроніки для Моніки
Легко і просто. Не потребують послуг педіатра. Або некомпетентні педіатри місцеві.
Погода чудова, корисніше в парку погулять, а не в поліклініці мікроби збирати.
Якщо з дитиною щось не так, то мама це помітить по симптомах.
УраганнаЯ• 31 мая 2025
Ответ дляМоська-слон
За пол года небыли ни разу у педиатра? А почему? Проф осмотр до года ежемесячный должен быть …
У переляканих первородок, хіба що. Буває у мам таке хоббі, вишукувати хвороби у здорової дитини, лікувати здорову дитину.
А з другою дитиною попускає.
Моська-слон• 31 мая 2025
Ответ дляУраганнаЯ
А з другою дитиною попускає.
Удалено администрацией...
Я не в теме• 31 мая 2025
Вес к 6 месяцам должен удвоиться, к году - утроиться. В принципе, не критично, но все равно хотя бы грамм 400 за месяц должен был набрать в этом возрасте. До 6 месяцев 500 грамм - граница нижней нормы