Коплю на груди• 01 июня в 07:45

Робота у великій компанії. Вибачте, я понить зранку

Працюю у великому міжнар холдингу.
Більше 5 тисяч працівників і це тільки ті які відносяться до ХедОфісу
Так от, зрозуміла що у таких компаніях рости набагато складніше
Я за два роки з просто позиції отримала посаду заступника директор і все. Далі все.
Я хочу більшого , але тут вже нереально.
Придивилася на ринку, можу бути керівником бо прийшла в цю компанію будучи керівником .
Але зарплати навіть близько такої немає.
Так , у нас не дуже великі з-ти, але і таку поки знайти не можу
Я просто понити…
Ще раз вибачте за таку тему
Нию з приводу того, що я тут на цій посаді буду деградувати
автор Коплю на груди • 01 июня в 08:31
Ответ дляСмажена полуничка
А не проще пустить слух о том, что приглашают конкуренты?
Рассказать комуто из срседнего отдела и понеслось
Це не по дорослому. Я так не хочу. Бо поки такі байки будуть ходить, то я роботу можу втратити )
Бабайко• 01 июня в 08:34
Ответ дляКоплю на груди
От в пʼятницю говорила в ушка каже ми за два роки тобі підняли з-ту двічі, чи не забагато ти хочеш?
Хм, если вам и вправду дважды поднимали зп то может вы перегибаете в самом деле?
автор Коплю на груди • 01 июня в 08:34
Ответ дляЯкаКраля
Ну если действительно так, может действительно много хотите ?
Вы там только два года работаете
Моди во так і є. Дякую
Я сама це десь розумію, але я справді роблю дуже багато роботи - плюс нач людей ( за це не доплачують)
автор Коплю на груди • 01 июня в 08:35
Ответ дляБабайко
Так і є. Треба розслабитися і заспокоїтися
Бабайко• 01 июня в 08:36
Ответ дляКоплю на груди
Моди во так і є. Дякую
Так вы сами себя в тупик загнали. Вы взяли работу топа, но топом вас никто делать не собирается. Снижайте срочно градус своего недовольства пока не наделали делов. Мягко стелите и время покажет.
Я вся ваша• 01 июня в 08:36
А за яким кордоном ваша компанія?
автор Коплю на груди • 01 июня в 08:37
Ответ дляЯ вся ваша
А за яким кордоном ваша компанія?
По всьому сітку майже
автор Коплю на груди • 01 июня в 08:38
Ответ дляБабайко
Дякую. Треба позбавити градус, але як тільки я це роблю, мо керівник питає чи все у мене добре 😃
Невісточка ж• 01 июня в 08:38
Ответ дляКоплю на груди
Тут топи всі свої.
Таких як я з вулиці не візьмуть далі, але утримали мене і зробили посаду спеціально для мене.
Зараз я виконую роботу керівника відділу , але плюшки і зарплату і не отримую курівника.
Наші топи мають двічі на рік безкоштовний відпочинок ( на вибір кілька країн), купу плюшок.
По суті що маю я, зарплату заступника керівника відділу і звичайні бенефіти.
Відчуваю що мене використовують.
Придивіться і може вам вигідніше перейти в топ або інша компанія.Син працював на першій роботі,декілька разів звертався за підвищенням заробітної плати,керівник-працюємо над цим,але компанія довго розглядає підвищення.Паралельно він знайшов роботу в іншій компанії з значно вищою зарплатою.На першій написав заяву на звільнення.І почалося,а ми не думали що вам терміново,ми над цим працювали і одразу ж запропонували вищу зарплату.Поки працює на 2-х.
автор Коплю на груди • 01 июня в 08:39
Ответ дляНевісточка ж
Дякую я шукаю по трошки
Бабайко• 01 июня в 08:41
Ответ дляКоплю на груди
Ну значит ей не совсем плевать на ваши ощущения, уже плюс.
Області пітьми• 01 июня в 08:41
Ответ дляКоплю на груди
Не можу піти на меншу зарплату.
Так вы ж росту хотите. Вырастите и будет больше
автор Коплю на груди • 01 июня в 08:41
Ответ дляБабайко
Вона не погана. Іноді качелі є але загалом я дуже їй вдячна.
автор Коплю на груди • 01 июня в 08:42
Ответ дляОбласті пітьми
Не можу на меншу погодитися
Бабайко• 01 июня в 08:42
Ответ дляКоплю на груди
Вот и продолжайте давать ей возможности для личной жизни. Так вообще то и становятся своими, которых потом толкают наверх.
Невісточка ж• 01 июня в 08:44
Ответ дляКоплю на груди
Не можу на меншу погодитися
Меньше ні,бо ціни які зараз,а ще якщо сімʼя,то 2 т дол то вже не космічна сума.В мене батьки старі,діти,то не проживеш.
автор Коплю на груди • 01 июня в 08:44
Ответ дляБабайко
Там є нюанс
Вона мені заборонила спілкуватися з генеральним і ні в якому не писати власнику
Госпожа_тамагочи• 01 июня в 08:45
Авторе, вам варто зараз не робити різких рухів, а перевірити свій ’лайф беленс’, щоб і у вас було особисте життя, спорт, хоббі і т.д. Якщо вперлися в ’стелю’ по ЗП - намалюйте для себе умовну ’стелю’ по функціоналу і робочим годинам. Життя і здоров´я у нас одне, ваша керівниця це зрозуміла, час і вам просто жити.
Зам. зав. Анонима• 01 июня в 08:45
Ответ дляКоплю на груди
Там є нюанс
Ви точно у міжнародному холдингу працюєте?
МаксХмара• 01 июня в 08:46
Ответ дляКоплю на груди
Тут топи всі свої.
Відчуваю що мене використовують.
В темі ви писали що ви заступник директора???
автор Коплю на груди • 01 июня в 08:46
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Дякую 🙏❤️
автор Коплю на груди • 01 июня в 08:47
Ответ дляМаксХмара
Ііі?)))
МаксХмара• 01 июня в 08:49
Ответ дляКоплю на груди
Ііі?)))
Що Ї? Ви вже вирішить - начальник відділу, заступник директора, чи може господиня Землі.
автор Коплю на груди • 01 июня в 08:49
Ответ дляМаксХмара
🤣🤣🤣
МаксХмара• 01 июня в 08:51
Ответ дляКоплю на груди
🤣🤣🤣
Ніколи не повірю, що людина яка практично займати керівну посаду в компанії з 5000 людей піде на форум це обговорювати. Не вірю.
Барабасиха• 01 июня в 08:51
Ответ дляЧумачечая_
Керівники не ниють, керівники-діють.
Ага
Типа: сильные не ломаются
Зам. зав. Анонима• 01 июня в 08:52
Ответ дляМаксХмара
Не заважайте фантазувати автору)) майбутній начальник відділу на форумі намагається свої заплутані думки і фантазії малювати)) ага
Инстагра_мерша• 01 июня в 08:54
Есть преимущества работы в большой компании. Она всем известна, а маленькая нет. Вы можете лет 10-15-20 работать в большой компании.

В маленькой такое трудно.
Альдебаран• 01 июня в 08:58
Ответ дляКоплю на груди
Я місяць тому звільнилася після 14 років роботи в великій корпорації.
Також не мала часу ні на сім´ю, і грошей не вистачало.
Коли рік тому піднімала питання про підвищення з/п, керівник запитав ’ Ти хочеш отримувати більше всіх?’
Тоді я не відповіла.
Зате потім дізналася, що серед колег мій оклад був самий нижчий..
Якось так

Але зараз працюю в іншій компанії з перспективами і рада, що знайшла сили вирватись звідти)
Бабайко• 01 июня в 09:00
Ответ дляКоплю на груди
Там є нюанс
Так это логично, что она не хочет, что бы вы лезли через ее голову. А вы будьте хитрее и прокладывайте свой путь не в обход ее, а через нее и ее помощью. Только без спешки, а то вы прете как танк. Большие компании в этом смысле неповоротливые и очень инертные, вам нужно поменять стратегию своего предполагаемого роста здесь.