Кумедна• 22 апреля в 14:48

Знайшла нову роботу з більшою зп

Хочу звільнитися, спробувати, як буде на новій не знаю… Як сказати на роботі про це? Почнуть нити і вмовляти + сезон, та мені пофіг на них, начальство набиває кармани, як сир в маслі, а нам копійки, обридло. Вже раз вмовили залишитися, шкодую. Збільшувати зп не хочуть, пару тисяч можуть кинути і все
автор Кумедна • 22 апреля в 14:49
Тут ніяких перспектив і розвитку
Дело было давно• 22 апреля в 14:50
Просто скажіть і все. Я тільки що так само як і ви мучалася, але пішла і не шкодую
автор Кумедна • 22 апреля в 14:50
Мама не підтримуємо каже ти шо війна сиди
автор Кумедна • 22 апреля в 14:50
Ответ дляДело было давно
Вітаю 🤝
Вумна вутка• 22 апреля в 14:50
Йти треба красиво, в будь-якому випадку. Подякуйте, принесіть тортик і твердо скажіть про свої наміри.
За власним досвідом ( також залишалась двічі, з підвищенням зп і вмовляннями) - все одно пішла.
Краще б зробила це раніше.
Пацака-задирака• 22 апреля в 14:52
идите
Ловлю капці• 22 апреля в 14:52
Ответ дляКумедна
Так Ви ж знайшли нову роботу. Навіщо сидіти на старій?
Кидстаффовна• 22 апреля в 14:53
Йдете до керівника і кажете про зміни, дякуєте за плідну працю, все. Удачі на новому місці!
Ненька наша• 22 апреля в 14:53
Ответ дляКумедна
Вы до сих пор у мамы на все разрешения спрашиваете ?
вре_Динка• 22 апреля в 14:53
Ответ дляКумедна
міняйте!
Бабця в мештах• 22 апреля в 14:53
а на сколько больше?
автор Кумедна • 22 апреля в 14:53
Ответ дляЛовлю капці
Ну типу не відомо як там, а якщо кинуть або звільнять швидко, у нас таке практикується тут
Рогнеда Карповна• 22 апреля в 14:54
З особистого досвіду, якщо вже раз хотіли піти, підете. Без усяких тортиків, йдете до начальства і говорите, попереджаю, рішення кінцеве, шукайте людину, працюю до такої дати.
ГейТуда• 22 апреля в 14:54
Ответ дляКумедна
Яка посада і з/п?
Атятя_тётя• 22 апреля в 14:54
Ответ дляКумедна
Наоборот, сейчас появляются новые возможности. И вас же берут на новую работу. Единственное, со старой уходите, не хлопая дверью. Земля круглая, кто знает, что дальше.
Усміхайлик• 22 апреля в 14:54
Вирішите для себе, що ви хочете: піти на нову чи щоб вмовляли на старій. То так і робіть.
вре_Динка• 22 апреля в 14:54
Ответ дляКумедна
нову знайдете
автор Кумедна • 22 апреля в 14:55
Ответ дляНенька наша
Це єдина близька людина, більше ні з ким, буває так, що вона виявляється права, а я не слухала, але все одне рішення за мною
Хочу наколоти губи• 22 апреля в 14:55
Звете керівника на розмову, кажете, що вдячні за те і те (тут придумайте щось - досвід, роки в хорошому колективі, бла-бла), але відчуваєте, що час рухатися далі, тому хочете звільнитися. Обговорюєте дату звільнення (можливо, запропонують за угодою сторін без відпрацювання 2 тижнів або ж пишете за власним бажанням і відпрацьовуєте 2 тижні). Можуть попросити не казати до якогось там дня в кодективі. В останній день (за бажанням) торт і прощання з колективом. Все
Хочу наколоти губи• 22 апреля в 14:56
Ответ дляКумедна
ну і що ви втрачаєте? якщо туту таке практикують і там може виявитися так само, але ЗП більша? Не втрачаєте ні-чо-го
автор Кумедна • 22 апреля в 14:56
Ответ дляРогнеда Карповна
Багато співробітників теж пішли на нові місця, а потім корона, війна і повернулися чомусь, от і дивно мені
ГейТуда• 22 апреля в 14:56
Ответ дляКумедна
Судячи з цього, у вас звичайні рядові посади.
Над чим там думати і за що переживати?
автор Кумедна • 22 апреля в 14:57
Ответ дляАтятя_тётя
Я без скандалу спокійно це зрозуміло
Дивне створіння• 22 апреля в 15:05
Ответ дляКумедна
она вас в жизни тормозит
вы сами это допустили
сами все ей сливаете
Ловлю капці• 22 апреля в 15:10
Ответ дляКумедна
Так і тут можуть кинути і звільнити, якщо таке практикується
Клептоманка• 22 апреля в 15:13
Візьміть відпустку чи лікарняний і спробуйте себе на новому місці ..
автор Кумедна • 22 апреля в 15:52
Ответ дляКлептоманка
І шо я зрозумію за тиждень… Таке
автор Кумедна • 22 апреля в 15:52
Ответ дляЛовлю капці
А ніхто гарантії не дає
автор Кумедна • 22 апреля в 15:53
Ответ дляДивне створіння
она вас в жизни тормозит
вы сами это допустили
сами все ей сливаете
Ми майже не спілкуємося
Клептоманка• 22 апреля в 16:20
Ответ дляКумедна
І шо я зрозумію за тиждень… Таке
За два.