Некомильфо• 01 июня 2025
Тривога і початок НМТ
Підкажіть, якщо тривога ще є під час запланованого початку НМТ, тобто от як зараз з ночі ще нема відбою, які наші дії? Потрібно під шахедами-ракетами дійти до місця проведення НМТ і чекати там відбою в укритті? Чи нікуди не виходити, а час, дату автоматично перенесуть?
Мао_Мяо• 01 июня 2025
Ответ дляВесела пiсенька
При поступлении в колледж, например, дети убд это льгота.
До речі, а де можна подивитися прописані пільги при вступі у коледж?
Некомильфо
• 01 июня 2025
Дякую всім за відповіді, у сина завтра НМТ. Нам іти пішки 15 хв до місця складання, Ірпінь, ми мабуть підемо, якщо це не буде активна фаза атаки над нами. Дуже хотілося б без цього...
Мао_Мяо• 01 июня 2025
Ответ дляНекомильфо
Нема потреби, нмт не почнеться, його просто спутять у підвал в буде він там маринуватися. Лишайтеся вдома до відбою.
Весела пiсенька• 01 июня 2025
Ответ дляМао_Мяо
Не знаю. Нам в минулому році давали в закритому чаті вступників.
А нашій групі є такі пільговики.
Дитина загиблої особи ато, інвалідність самої дитини, діти убд
А нашій групі є такі пільговики.
Мао_Мяо• 01 июня 2025
Ответ дляВесела пiсенька
А нашій групі є такі пільговики.
Перші дві категорії завжди були пільговиками, діти убд я ще не чула. Зараз вся вступна кампанія дуже унітаризована, закон один для всіх.
Инфотуфелька• 01 июня 2025
Ответ дляМао_Мяо
Загальні Правила вступу і на сайті конкретного коледжу.
Манка Я• 01 июня 2025
Читаю и вспоминаю как я молилась, чтоб отстрелялись ночью (🤦♀️) и утром была бы пауза для НМТ. Это был вообще первый год войны и первые НМТ. Дети в дичайшем стрессе, выучившие историю в спешном порядке вместо подготовленной физики. Ракеты, шахеды, неопределенность полная. Тревога началась аж вечером и все дети в тот день написали.
Держитесь! Пусть всем повезет написать! Всем желаю удачи!
Весела пiсенька• 01 июня 2025
Ответ дляМао_Мяо
Особи: визнані учасниками бойових дій, та їх діти (до закінчення навчання у вищому навчальному закладі, але не довше ніж до досягнення нею 23 років.)
Ластовиння• 01 июня 2025
Моя в 2023 здавала, під час НМТ було 2 тривоги, одна хв 20, а друга майже годину, я собі місця не знаходила, але дав Бог- відбій і продовжили.
Мао_Мяо• 01 июня 2025
Ответ дляВесела пiсенька
Не зовсім зрозуміло, які саме пільги надаються, і що вони на вступ. От знайшла лише кмда, але тут не йде мова про зарахування поза конкурсом.
Мао_Мяо• 01 июня 2025
Ответ дляЛастовиння
То найгірша в цьому сенсі сесія була за рік, наскільки я пам´ятаю. Добре, що все позаду.
Весела пiсенька• 01 июня 2025
Ответ дляМао_Мяо
При поступлении в колледж вам все скажут.
Но льготные места все равно давали от 120 баллов.
Твоя подружайка• 01 июня 2025
Ответ дляМао_Мяо
А як вас повідомили ? І коли це було?
По смс, классный руководитель написала.
Мао_Мяо• 01 июня 2025
Ответ дляТвоя подружайка
По смс, классный руководитель написала.
Як могла класна керівничка знати? Вона не дотична до нмт і у кожного учня своя дата і місце здачі?
Твоя подружайка• 01 июня 2025
Ответ дляМао_Мяо
Классный руководитель заведующий учебной частью, поэтому она предупредила что дата будет перенесена на другой день.
Мао_Мяо• 02 июня 2025
Ответ дляТвоя подружайка
Все одно незрозуміло, адже вона завідувач навчальною частиною, а нмт проводить не школа і не районо, а уцояо, незалежна структура. Можливо, вона була найманим спостерігачем для якогось центру тестування і їм як працівникам оголосили приходити пізніше, то вона всіх своїх учнів в цей день попередила. Але навіть дата у всіх в класі різна, і кожен знає лише свою через персональний кабінет. Хіба що вона писала всім про всяк випадок.
Дякую, що поділилися.
Некомильфо
• 02 июня 2025
Ну от воно, життя. Прийшли діти на НМТ, частина зайшла в аудиторію і тут тривога. Вивели всіх у сусідній корпус в укриття, через 20 хв вивели назад, відбій. Сьогодні буде більш нервовий день для всіх.
Кудряшка Сью• 06 июня 2025
Ответ дляНекомильфо
Підкажіть будь ласка як здала Ваша дитина нмт?який бал?куди поступати планує?дякую