ФрекенБок• 01 июня 2025

Подивіться на ситуацію з боку. МЧ нервує, коли я відчуваю себе щасливою.

Може, тут є психологи або просто мудрі дівчата, підкажіть будь ласка чи я маю рацію в даній ситуації.
Разом близько року, відносини дуже романтичні, почуття глибокі (нам 45+), не можемо й дня один без одного, розлуку переживаємо болісно, особливо він.
Я висока, струнка, життєрадісна і самодостатня жінка. Він щойно після розлучення, в аліментах та купою інших проблем і, мабуть, з заниженою самооцінкою, але дуже турботливий, розумний, культурний, інтелігент. Зовні ми дійсно не дуже пасуємо один до одного, навіть зростом (я набагато вища), але це все немає для нас ніякого значення, бо головне ж - почуття.
Коли він у від*їзді (це буває раз в місяць по 3-5 днів), ми весь час на зв*язку. І ось я зауважила тенденцію: кожного разу, коли його немає, моя самооцінка значно зростає, я усвідомлюю, що красива і радісна, я подобаюсь собі в зеркалі, я можу нарешті вдягнути взуття на підборі, якийсь сміливіший одяг, зустрітися з подружками на каві і від цього стаю ще більш впевненою в собі.
Весь цей час я думаю про нього, пишу йому, висилаю фото. Я дійсно його люблю і саме тому ділюся з ним своїми емоціями, щоб він порадів за мене. І вже не перший раз зауважую, що замість порадіти, що я в крутому настрої, він надувається, замикається в собі, перестає писати, або пише на відчепись. Потім пояснює це тим, що я блищу не для нього, що мені важлива увага інших (чоловіків-?) і що підсвідомо своїм радісним самопочуттям я хочу його покарати за те, що не поруч зі мною (яка маячня!)
Я і сама не знаю, чому моя самооцінка поруч з ним ніколи не скаче вгору. З ним я почуваюся просто звичайно, або ж навіть закомплексовано - боюсь/соромлюсь голосно сміятись, співати, танцювати, жартувати, навіть робити макіяж. Загалом веду себе при ньому стримано, а деколи думаю, що я стара негарна дилда...
Без нього я в захваті від себе, і від себе в соціумі.

Дівчатка, моє питання таке: чим продиктовано невміння радіти за кохану жінку - заздрістю, ревністю, почуттям власності, втратою контролю чи турботою та любов*ю (як він стверджує)?
Дякую за кожен комент!

Фото просто для прикладу :))
Так точно!• 01 июня 2025
Ответ дляФрекенБок
все вірно ви зрозуміли, на 100%
тому навіть претензій виставити нікому, він не робить нічого, щоб занизити мою самооцінку. вона сама занижається від комплексів...
а теперь спросите у себя - что не так?
вы хотите мужчину другого уровня или что не устраивает?
или наоборот - что с ним держит?
автор ФрекенБок • 01 июня 2025
Ответ дляХвильоватиша
Хвалить? Де про це? За що хвалить? Це діточок хвалять за гарну поведінку, а жінкою захоплюються. Автор, цей чоловік вами захоплюється так, що ви це знаєте і чуєте?
так, захоплюється і хвалить, і робить комплементи, і виявляє турботу (на вчиках!!), і ділить всі обов*язки, і несе фін фідповідальність і все, що потрібно, щоб робив справдній чоловік.
але коли його немає поруч, то вилазить назовні якесь почуття власності, його виводять з себе моя самовпевненість і висока самооцінка.
Не танцую- но пою• 01 июня 2025
Ответ дляФрекенБок
самодостаточный - достаточно значительный сам по себе, имеющий самостоятельную ценность либо способный обходиться собственными возможностями
И чем Ваш недомерок значителен сам по себе и в чем его самостоятельная ценность?
Не танцую- но пою• 01 июня 2025
Ответ дляТак точно!
так зачем вы причиняете боль и ему и себе
взрослая же вроде
обязательно надо миллион фото и видео?
сходили и сходили, было классно - ну и замечательно
Шоб понимал, какая девушка ему досталась)))
Не танцую- но пою• 01 июня 2025
Ответ дляФрекенБок
у мене немає проблем. я вчора мала крутецький гумор і такий же вигляд, я робила селфі і відео, і надсилала йому. які у мене проблеми? :)
а от у нього вони чомусь виникли, він відписував сухо, а тоді в 20:00 ніби-то пішов спати замість подзвонити мені, як завжди. ні він, ні я цієї ночі не спали, а сьогодні кожен з нас хоче померти з горя...
Это у вас двоих такие сексуальные игрища?
’а сьогодні кожен з нас хоче померти з горя’ и это пишет взрослая тётя
Не танцую- но пою• 01 июня 2025
Ответ дляФрекенБок
ні, я не зручна, він нічого готового не отримує, він вкладається в нас - з цим все в порядку. питання геть в іншому.
Чем вкладывается? )
автор ФрекенБок • 01 июня 2025
Ответ дляТак точно!
зачем эти отношения вам
вы сами себя наградили комплексами - каблуки не надену, платья не надену, смеятся не буду...
кто вам это насадил
есть знакомые - она на голову выше, часто в обтяжку одежда и каблуки никто не отменял, ходит с гордо поднятой головой, а он налюбоваться несколько лет не может,
поначалу тоже разница в в росте смущала, но окутал такой заботой и вниманием - дай бог каждому
у мене вже був чоловік такого ж зросту як я. сказав: знімеш каблуки, буду гніватися:)) він вселяв у мене таку самовпевненість, що я відчувала себе богинею поруч з ним - вищою на 10 см!! він тягнув мене до зеркала щоразу, де його бачив і казав: подивись, яка ти класна. його заводило те, що всі могли лише дивитися на мене, а він робити зі мною все, що хоче.
а цей намагається сховати мене від чужих поглядів. я спочатку жартувала, щоб не був таким жадним, хай дивляться. все одно я належу лише йому. але виявилося, що це його хворий мозоль і ця тема табу. от я і веду себе тепер так, щоб не дай боже на мене хтось не глянув..
Так точно!• 01 июня 2025
Ответ дляФрекенБок
вы были замужем, дети есть?
Не танцую- но пою• 01 июня 2025
Ответ дляФрекенБок
Автор, Вам бы к психологу. Я серьёзно. У Вас глубокие ментальные проблемы, сами Вы не вырулите.
автор ФрекенБок • 01 июня 2025
Ответ дляТрактор Віка
то он решил вас затуркать за ваш рост, чтоб Вы себя сами стеснялись? Вы - высокая, красивая, статная. а он пусть ищет себе дюймовочку, ест манную кашу и висит на турнике. А, может еще как зверев, на платформе обувь носить
не він затуркав мене за зріст, а я сама себе. от не можу з ним дозволити собі бути сміливою. хз чому...
Не танцую- но пою• 01 июня 2025
Ответ дляФрекенБок
Непробиваема...
автор ФрекенБок • 01 июня 2025
Ответ дляТак точно!
говорит не носить каблуки и яркую одежду?
ні, не говорить такого. але деколи може попросити накинути щось на плечі, щоб не сильно сексі було
автор ФрекенБок • 01 июня 2025
Ответ дляТрактор Віка
какая разница, КАК он вами манипулирует, напрямую или очень тонко и хитро? тем более все эти ’неразговаривалки’ и есть первый признак абьюза.
та да.. але він каже, що працює над собою, і що і так дуже мирнно реагує в порівнянні до того, як реагував раніше, до мене
Гомосноб• 01 июня 2025
Нормальных мужчин это должно мотивировать сделать для вас что-то радостное, чтобы вместе наслаждаться эмоциями. Тревожный звоночек, подумайте.
Так точно!• 01 июня 2025
Ответ дляФрекенБок
так почему виноват он?
’МЧ нервує, коли я відчуваю себе щасливою.’
Вы нервируете всех, признать это иногда тяжело
просто с ваших слов его вины я не вижу, может она и есть, истинны не знаю
а вот вашей - огого...
автор ФрекенБок • 01 июня 2025
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Так дело не в нем, а в вас. Это у вас комплексы рядом с ним, а потом, когда его рядом нет вы транслируете и ему в том числе ’мне без тебя лучше’. Если человек не идиот, то это все хорошо чувствует. Вот и настроение у него портится.
Просто поставьте себя на его место, как бы это банально не звучало. Вы вроде бы любите друг друга, ему с вами классно, но когда вы далеко он излучает ’Боже мой! Как же мне хорошо без тебя! С тобой хорошо, Люблю тебя, но без тебя ещё лучше!’ Как вам ок будет?
от мені саме такі коменти і потрібні! Дякую!! мені хочеться побачити себе зі сторони.
але з іншого боку, що мені зробити коли це дійсно правда? я реально з ним веду себе скуто і почуваюся негарною і старою, а без нього тащусь від себе самої. от що робити??
автор ФрекенБок • 01 июня 2025
Ответ дляАшолюдискажуть
Все просто. Он вас подавляет и вполне себе делает это осознанно, что бы не казаться полным неудачником в жизни на вашем фоне. Как только его тучи после развода рассеятся - он канет в тумане от вас к даме которая не видела его горькие времена. А пока вы - пьядестал. И чем вы выше - тем ему сложнее карабкаться, потому он всячески вас принижает на каком то подсознательном уровне, что бы легче было карабкаться.
цікава думка. ДЯКУЮ!!
автор ФрекенБок • 01 июня 2025
Ответ дляНе танцую- но пою
Вам бы не за первого встречного разведенца цепляться, а навести бы порядок в своей голове с профильным специалистом. И это: в 45+ МЧ (молодой человек), звучит комично.
ви праві. я не знаю, як прийнято в укр. мові називати чоловіка, з яким живеш. бойфренд вроді теж не ахті звучить:)) як би ви назвали?
автор ФрекенБок • 01 июня 2025
Ответ дляТак точно!
я конечно может и не права
но не любовь у вас
любят безусловно
... он ниже, худой, без морщинки - я на его фоне старая баба
у вас к нему притензий выше крыши
и даже что одной лучше - тоже он виноват, бедняга
це і є безумовна любов - люблю незаважаючи на те, що нижчий і худий :)) хіба ні?
Так точно!• 01 июня 2025
Ответ дляФрекенБок
та ні
автор ФрекенБок • 01 июня 2025
Ответ дляНе танцую- но пою
Долго без мужика до него были?
місяців 3.
але я не любила нікого раніше, може лише закохувался легко. а зараз все по-іншому.
автор ФрекенБок • 01 июня 2025
Ответ дляПушап Мі мі
Нашо ви йому написуєте весь час і шлете фото коли він з дитиною, він тому і роздратований і відповідає рідше тому що це недоречно
тому що він про це просить. я теж пропонувала писати рідше, але він так захотів. дитина не грудна, потійної уваги не потребує, тому я погодилася.
автор ФрекенБок • 01 июня 2025
Ответ длядожену і ощасливлю
В вашей стране тоже полно инфы о нарциссах - НРЛ (Нарциссическое расстройство личности), или на аглийском NPD (Narcissistic personality disorder).

Можете гуглить и на украинском, русском, английском, немецком, французском и т.д.

Кроме их зависти поищите, и этого также на ютубе полно на разных языках, о видах абьюза, их играх на том же чувстве вины партнера, типах нарциссов и т.д. Есть и очень серьезная литература, есть написанная более простым языком. Есть группы в том же ФБ по странам, или русско-, украиноязычные, там прочтете неимоверное количество историй, кто прошел или проходит отношения с нарциссами.
Ну, и доверяйте своей интуиции и ощущениях, когда вам комфортнее: с ним или без него. Подсознание не обманывает.
дякую! про нарцисів звісно чула, знаю, просто не думала, що він один з них.
але ось вчорашня ситуація (яка повторилася вже вдруге) наштовхує на роздуми.
Пушап Мі мі• 01 июня 2025
Ответ дляФрекенБок
Можливо він стидається бо в 45+ не завжди доречне велике сексі декольте
Трактор Віка• 01 июня 2025
Ответ дляФрекенБок
ну да, вы ж даже когда его нет, без видеотчетов не можете шага ступить.
а он Вас потом ’наказывает’ своим игнором.
и весь этот пистёш для лохушек про ’не спит всю ночь’... да он может вообще там с бывшей кувыркается в это время.
автор ФрекенБок • 01 июня 2025
Ответ дляЖменятко
По моему вы сами придумали эти комплексы и придумали проблему!!!!!
комплекси я не придумала, вони у мене поруч з ним дійсно є - реальні, не придумані. я про це відверто пишу ж.
просто питання в тому, що з іншими вони себе не проявляли, а з цим у всій красі. я думала, що це через те, що на інших мені було пофіг, а цього люблю і хочу (підсвідомо) бути ідеальною для нього.
размахер• 01 июня 2025
Гном неудачник, завидует красотке с деньгами. Что тут непонятно? Через год два, высосет до дна, обесценит, будет изменять и мучить.
автор ФрекенБок • 01 июня 2025
Ответ дляЖменятко
У вас в голове проблемы
Ппц какие тараканы
Вы с таким успехом разрушите отношения
як я їх зруйную? я ж йому не кажу про свої комплекси. питання в старт пості про те, що його просто сильно дратує, що я відчуваю себе класною і крутою, а він далеко.
размахер• 01 июня 2025
Ответ дляФрекенБок
Вы у него на крючке. Химическая (гормональная) зависимость. Слезть с такого будет очень сложно.
автор ФрекенБок • 01 июня 2025
Ответ дляПушап Мі мі
Якщо ви не дозволяєте собі буди собою у відносинах і постійно підлаштовуєтесь, то у вас відносини не дуже
Постійно себе контролювати то і до неврозу недалеко
згода. що робити?