Чорт і Шо• 01 июня в 18:33
Що робити, якщо знайшли airpods?
В таксі знайшли ейрподси. Водій сказав, що йому не треба і вони не його. Як знайти власника і чи можливо це взагалі ?
Чорт і Шо
• 01 июня в 18:36
Ответ дляМрії у вирії
Водію треба було б зв´язатися із тими,кого він возив нещодавно.
Ми його перша поїздка сьогодні
Мрії у вирії• 01 июня в 18:36
Ответ дляЧорт і Шо
Ми його перша поїздка сьогодні
З тими, хто їхав вчора
Чорт і Шо
• 01 июня в 18:37
Ответ дляМрії у вирії
З тими, хто їхав вчора
Він сказав, що викине і не буде шукати. Забрали в спробі знайти власника
Бензопирен• 01 июня в 18:37
Ответ дляЧорт і Шо
Зарядите, они по геолокации ищутся.
Бензопирен• 01 июня в 18:38
Ответ дляЧорт і Шо
Его можно понять
Оно ему надо?
Чорт і Шо
• 01 июня в 18:38
Ответ дляБензопирен
Зарядите, они по геолокации ищутся.
Як віласник нас знайде в великому ЖК ?
Мрії у вирії• 01 июня в 18:39
Ответ дляБензопирен
Его можно понять
Оно ему надо?
Це так важко- надіслати повідомлення?
Чорт і Шо
• 01 июня в 18:39
Я б тільки рада віддати. Просто цікавить сама процедура пошуку того, хто знайшов ?
Чемна панночка• 01 июня в 18:41
Напишіть в місцеві групи в тг або фб.
Зарядіть їх перевірте назву ейрподс, віддасте людині яка знає назву своїх навушників. Чи може в якому чохлі вони.
Бо «власників» в групі може знайтись багато😁
Госпожа Белладонна• 01 июня в 18:43
Ответ дляЧорт і Шо
Я би написала в підримку служби таксі і запитала, що робити. У них в базі є номери телефонів пасажирів, які їхали до вас.
Чорт і Шо
• 01 июня в 18:51
Ответ дляГоспожа Белладонна
Таксі не по застосунку
іронічна антитеза• 01 июня в 19:27
Ответ дляЧорт і Шо
свяжитесь с операторлм той службы, которую закпзали. сообщите номер и марку авто. он посмотрит всех, кто боал эту машину. прозвонит или даст вам номера.
но при разговоре с потенциальным забывпшкой нужно говтрить не все. чтоб понять, что он говорит правду
Статус Ква• 01 июня в 20:18
Я находила
Развесила объявления на домах в округе, никто не нашелся.
Дочка пользовалась 2 года, пока не забыла их в метро