Бандитка Сью• 01 июня 2025
Очень маленькая грудь
Как любящие свою женщину мужчины реагируют на очень маленькую грудь ?
Бандитка Сью
• 01 июня 2025
Ответ дляПсихологічка
А вам чим цей досвід допоможе? ))
Буду знати чого можна очікувати
Болтушка Му• 01 июня 2025
повезло вам с очень маленькой грудью.большинство, у кого большая грудь мечтают про маленькую.большая грудь обычно обвисает до пупа и только в бюстгальтере смотрится красиво.без бюстика большую грудь обнять и плакать.
Кошка Мурка• 01 июня 2025
Ответ дляБандитка Сью
Ви хочете сказати що спочатку огляд без пуш апу, а потім кохання? Бачу що він любить мене, сподіваюсь що пуш ап не буде для нього сюрпрайзом.
Огляд без пуш-апу, а потім кохання ?)))))) оце ви викручуєте все 😀
Бандитка Сью
• 01 июня 2025
Ответ дляКошка Мурка
А що не так? Давно знаємо один одного, знаю що любить мене, а я от нещодавно подумала що він нормальний мужчина.Ходимо на побачення, він у захваті від мене бачу по його очах, і от думаю, а що буде якщо він мене побачить без пуш апу?
Кошка Мурка• 01 июня 2025
Ответ дляБандитка Сью
Дитячий садок 🫠
Статус Ква• 01 июня 2025
Зато вы худенькая, и грудь не обвиснет с годами, есть свои плюсы
Если для вашего мужчины важна только ваша грудь, задумайтесь...
НичеНипанимаю• 01 июня 2025
Та ну, не парьтесь, заразом перевірите чи точно так вже й любить)). Якщо ж комплексуєте, то тут тільки силікон, є дуже вдалі роботи, поцікавтеся, подивіться. Але не забувайте про ризики таких операцій.
НичеНипанимаю• 01 июня 2025
В таких темах завжди йде гладіаторський бій між ’з цицьками’ та ’без’
. Як на мене здоров´я - це головне, бо якщо з ним проблеми то вже нічого немиле ні цицьки ні чоловіки.
Нервогенератор• 04 июня 2025
Ответ дляБандитка Сью
Это понятно) но какова их реакция, когда пуш ап снят?Удивлены?
Мені 45, я трохи вже так під набрала і тепер в мене впевнений другий розмір))) а то все нульовка і нульовка. Але зате я точно знаю, що чоловік мене полюбив не через сіськи ( бо їх не було))) мабуть через жопу. Якось так вийшло, що природа мене трохи нерівномірно скроїла 🤨 але це не заважає нам жити і любити один одного 20+ років)