Я Головна• 24 апреля 2025
А какие плюсы груди первого размера?
Ольга.Д.О.• 24 апреля 2025
Не мешает за руль садится, не болит, когда по кочкам на велосипеде прыгаешь. Даёт уверенность, что вас мч любит не за сиськи, а за глубокий внутренний мир)
Умничка-помощничка• 24 апреля 2025
Ответ дляМейк-ап форева
Вона майже не обвисає з роками.
Ви теоретик чи практик?
Мудробаба• 24 апреля 2025
Ответ дляМейк-ап форева
Вона майже не обвисає з роками.
Ой да конечно, видела я прыщи на поясе у подруги после беременности
МЧСница• 24 апреля 2025
Білизну купити не проблема, і при бажанні можна спокійно без бюстгальтера
Умничка-помощничка• 24 апреля 2025
Ответ дляМейк-ап форева
Практик)
А пишете, як теоретик) Обвисають, особливо після гв. Силу тяжіння ніхто не відмінив, на жаль. Це виглядає ще більш 🙀
Мейк-ап форева• 24 апреля 2025
Ответ дляУмничка-помощничка
Ні. У мене двоє дітей, гв дуже довготривале) зараз мені 45 років, груди не висять) олівець під грудьми не триматиметься.
Викачую яйцями• 24 апреля 2025
У моей сестры первый а у меня третий. ходили раньше на базар то ей все подходило ... А мне почти ничего. Или надену и из-за груди кажется что я корова...грудь ещё больше выглядит... А когда дети появились то у неё молока было завались а у меня почти не было
Пригощаю кашею• 24 апреля 2025
Ответ дляУмничка-помощничка
Я грудью кормила. Ничего не обвисло. Думала, просто нечему.
Как-то залезла на сайт клиники пластической хирургии - с удивлением узнала, что таки могут обвисать
Фляшунька• 24 апреля 2025
В сенсі які плюси? А хіба жінка обирає з яким розміром народитись? Чи всім тепер під ніж лягати?
лаМпочка• 24 апреля 2025
Ответ дляМудробаба
Та ну таке дуже дуже рідко,в мене 1,5 взагалі не змінилася ,а мені вже далеко за 20
Конотопська відьма• 24 апреля 2025
Думаю, що якщо природа наділила 1, то це скоріше +. В мене 3-й при зрості 158 і вазі 48 кг. То вони точно завеликі для мене. А коли сина народила, то взагалі 5-й був і 43 кг - те ще видовище. Але маємо, що маємо....