З понеділка на дієті• 02 июня 2025

Хто з дітей вчаться а Європі, розкажіть нюанси, ціни?

Донька хоче Прагу.
Фірми які возять на навчання все гарно розказують, але як то на практиці?
Дуже прошу розкажіть якщо тут є такі, як то відбувається, що по грошах, хоч +-

Бо чую що минулих років було набагато легше, зараз важко, бо наших багато, переважно виходить лише на платно, а це дорого
Оябунчик• 02 июня 2025
В соціальних країнах безкоштовно. Їдьте отримуйте тимчасовий захист і хай донька навчається
Copy-Paste• 02 июня 2025
Навчання безкоштовне місцевою мовою. Беріть захист. Моніторте профільні групи країни,куди їдете. Треба оплачувати гуртожиток 250-500 євро і більше, харчування близько 200 євро,це якщо дівчинка готує собі,бо якщо боули,матчі,старбакси,то харчування 500+ євро в місяць потягне. І тд. Бусіки-трусіки,проїзд. Виходить кругла сума
Я только за!• 02 июня 2025
По -перше , щоб навчатися безкоштовно в Вишах Чехії,, то потрібно вивчити мову до Б2, отримати сертифікат, або рік вчитися на курсах, вже на місті, а потім поступати.
Copy-Paste• 02 июня 2025
Ну да,дотягнути до В2 з хорошими курсами чи репетитором,це ще немала сума на рік
автор З понеділка на дієті • 02 июня 2025
Ответ дляОябунчик
На практиці все трохи інше, хочу почути думку тих хто вчить дітей за кордон, не лише читав десь про це і все таке.
Вилами по воде• 02 июня 2025
Ответ дляЯ только за!
В Польше аналогично ,сейчас просят В2 гос сертификат либо внутренний еэкзамен в институте,со следующего года точно В2 гос сертификат
Ну и плюс помимо гос сертификата мовного нужно еще и поступить в институт
Смешно читать тех ,кто пишет -едьте ,обучение бесплатно. Будто это так просто-приехал и сразу на въезде в страну хватают и в институт отправляют
Ответ дляВилами по воде
Ну то, знайома також розказує що фірма яка цим займається обіцяла одне, а на практиці все зовсім по іншому. Тому хотіла почути думку тих хто має та саме дітей на навчанні у вишах
Петриківна• 02 июня 2025
Удалено администрацией...
Вилами по воде• 02 июня 2025
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Еще и правила меняются ежегодно
В этом году поступить уже сложнее ,чем в прошлом

Поищите в фб группы по типу -ребенок студент в Чехии.
Там можете задать вопрос ,почитать информацию, которая уже написана
Петриківна• 02 июня 2025
Ответ дляВилами по воде
Удалено администрацией...
Міряно-переміряно• 02 июня 2025
В Чехии учился бесплатно, но перед поступлением 1 год учил язык, жил в студ городке, 2 комнатная квартира типа, на 2 человека где-то 5 тыщ месяц, и питание 5 тыщ.
ВЫВсеВрете• 02 июня 2025
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Мой учится. Но мой опыт Вам мало подойдёт, так как учится не в Чехии, а в Германии на английском языке. Цены, условия, тоже другие.
Ответ дляВЫВсеВрете
Дякую
Ответ дляВЫВсеВрете
Дякую
Блондинка в Шоколаде• 02 июня 2025
Ответ дляЗ понеділка на дієті
син вчиться, навчання безкоштовне по захисту. Словенія
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
На якій мові? Модна детальніше? Умови проживання, ціни, як поступити
Блондинка в Шоколаде• 02 июня 2025
Ответ дляЗ понеділка на дієті
словенська мова викладання. Куди ви хочете поступати?
spart-5037• 02 июня 2025
Словакия
Обучение бесплатное, общежитие порядка 70 евро, питание/расходы ок 200-300, интернет ок 15 проезд по студенческому минус 50% по городу, бесплатно по стране.
Язык обучения по документам словацкий, по факту последние 2. года английский
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Хотіла в Прагу
Единорог_помог• 02 июня 2025
Ответ дляCopy-Paste
Дети в Европе работают с 14-15 лет. На трусики и бутики зарабатывают.))
Міняйловна• 02 июня 2025
Син навчається в Польщі, навчання безкоштовне, бо має державний сертифікат С1, гуртожиток приватний 350 уе в місяць, біля 300 уе в місяць на харчування.
из желе я• 03 июня 2025
Ответ дляspart-5037
Словакия
А розкажіть будь ласка де вчиться?
spart-5037• 03 июня 2025
Ответ дляиз желе я
А розкажіть будь ласка де вчиться?
Братислава в Каменского - магистратура
Первые 3 года в Прешове
АфродитаПетровна• 06 июня 2025
Ответ дляМіряно-переміряно
С каким агенсивом поступали?какой город?на какую специальность поступил ребёнок?
liuba• 29 июня 2025
Ответ дляВЫВсеВрете
Було б цікаво дізнатися