МояХатаЗкраю• 02 июня 2025

Может ли зп меняться в зависимости от месяца?

В апрелк месяце 176 часов было и зп на 3000 больше была,чем в мае (тоже 176 часов там)
Крим мій• 02 июня 2025
не может
Кукарачка• 02 июня 2025
Може, якщо працювали в вихідні чи на Великдень і це оплачувалось ×2.
Гарачий Чокалад• 02 июня 2025
Якщо зарплата йде за місяць, а не часи, то зарплата не міняється, хоч і часи можуть бути різні. А далі лікарняні, відгули, переробки і т п
Грамотний хвіст• 02 июня 2025
Це можливо, коли є премія. Премія нараховується з урахуванням попереднього місяця. Наприклад, в квітні менше робочих днів. Плюс в квітні могли бути відгули/відпустки/лікарняні - це зменшує розмір премії на наступний місяць
ПлакалаВАвто• 02 июня 2025
Может.
Ку-кусик• 02 июня 2025
Премії, понаднормові, доплати,штрафи.
Помилки теж бувають.Але в сторону робітника дуже рідко.