Я_уеду_жить_в_Лондон!• 02 июня 2025
Як ви їхали автобусом 30-40?
Розкажіть свої лайфхаки. Що робити щоб ноги не набрякали? Як на сидячки провести стільки часу? Ноги в спеку в мене страшне набрякають, є лишня вага.
Vladislava_1• 02 июня 2025
Думаю таку штуку купити під ноги, має допомогти
Це важко звісно але не неможливо, як тут і пишуть головне постійно виходити розминатись
Хочу в БАНю• 02 июня 2025
Ответ дляVladislava_1
Вона не стане під сидіння, не викидають гроші. Там місця не так багато
Сизоока бестія• 03 июня 2025
Виберіть перший ряд місць, там трохи більше простору, або купіть місце поруч, якщо є можливість. Візьміть На зупинках робіть фізичні вправи для ніг. Купить зручну подушку для подорожей та маленьку звичайну візьміть. Плед якісь, бо вночі може бути прохолодно. Ноги - з поміччю підставки постійно змінюйте положення. Ну і є купа лайфхахів для літаків, подивитися, може щось для себе підберете
Я_уеду_жить_в_Лондон!
• 03 июня 2025
Ответ дляVladislava_1
Дякую. Хороша штука, але треба два місця брати, бо якщо одне то толку з неї мало.
Юпитерная• 03 июня 2025
Авторе , моя відповідь 19, я написала , що сидіти в носках, але уточню без резинок. Або ж бавовняні слідки з силіконовими тримачами на п´ятці, щоб не сповзали. Слідки навіть краще, бо сидиш як боса.
Я_уеду_жить_в_Лондон!
• 03 июня 2025
Ответ дляЮпитерная
Дякую за ваші поради. Я вже навіть зберегла їх)
НичеНипанимаю• 29 июня 2025
компресійні гольфи, виходити на зупинках і ходити. а взагалі, якщо нема поряд вільного місця, щоб сісти з витянутими ногами, все одно набрякнуть. Важко це
пАлАвинкА• 20 июля 2025
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Та я ще й зростом не маленька, сильно в автобусі ноги не позадираєш. Мочегоне пью і так регулярно.
А як пасажиру поруч? Займаєте пів його місця?
пАлАвинкА• 20 июля 2025
Ответ дляКава з адреналіном
Візміть в автобус каремат. Вночі стелите в проході, і лягаєте.
І хтось наступає на голову, коли йде в туалет.
пАлАвинкА• 20 июля 2025
Ответ дляЮпитерная
Мені подобаєтьсч їхати автобусом.
Мої правила в дорозі:
1. Мало їсти перед дорогою за день- два і все дієтичне.
2. В дорозі не їсти мучне, солоне, копчене, ковбаси, солодке.
Ім сухофрукти: інжир, фініки , фундук, банани.
Сир камембер або на зразок Янтаря
3. Вода тілька негазована і по кілька ковточків. Ніяких кави і іншихнапитків на стоянках.
4. На зупинках рухатися. Наприклад, обійти кілька раз заправку, автобус і т.п. поприсідати, помтрибати, кілька вправ зробити для спини.
Брати з собою змінне взуття, сидіти в носках.
Це мої вироблені правила, яких завжди дотримуюсь і поїздка переноситься без клопоту.
Мої правила в дорозі:
Сир камембер або на зразок Янтаря
А чого не їсти мучне? Я їм, що хочу
пАлАвинкА• 20 июля 2025
Ответ дляКава з адреналіном
Чому вас ногами мають товкти? Як буде санітарна зупинка, встаєте, забираєте карімат і сідаєте в своє крісло. Прсто так вночі ніхто не ходить по автобусу.
Я ходжу в туалет,наприклад. І вночі теж раз-два можу піти
пАлАвинкА• 20 июля 2025
Ответ дляНЛОша
Выходить на каждой остановке и двигаться, приседать, прыгать.
В автобусе я переобуваюсь в шлепки. И в носках с самой свободной резиночкой.
Подушка под поясницу, меняю позы, вытягиваю ноги в проход.
С начала войны катаюсь автобусом регулярно. Летом, конечно, самое поганое. Автобус полный, дети орут, одним холодно, другим жарко… Вот зимой кайф. 5 калек в салоне и погнали. Там хоть танцуй .
Я как-то ехала назад, тетка рядом с недержанием, воняла. У нее были прокладки эти большие. Жаль, что я промолчала, пожалела ее, на вид нормальная. Но я сутки промучилась от вони. Ходила каждые пол часа подышать вниз, по ней было видно, ее это беспокоило, она сидела у прохода и приходилось пропускать меня
НЛОша• 20 июля 2025
Ответ дляпАлАвинкА
Ну а чтоб она сделала, даже если б вы не промолчали? Увы, только перетерпеть такое соседство 🤷♀️ Она в этом не виновата, от этого не застрахована ни одна рожавшая женщина.
пАлАвинкА• 20 июля 2025
Ответ дляНЛОша
Памперс в дорогу надеть, выкупить 2 места. Она ехала с дочкой и внучкой лет 5. Села бы с внучкой, мне дочку. Надо было мне к водителю пойти. После нее еще и сидение воняло. Она могла его застелить пеленкой
НЛОша• 20 июля 2025
Ответ дляпАлАвинкА
Я понимаю ваше возмущение и негодование. Но никакая бабушка с недержанием мочи не будет прыгать за 5-летней внучкой. И выкупать 2 места тоже не будет , так как это большие деньги. Каждый заботится о своем комфорте. Вы тоже могли выкупить 2 места и ехать без бабки.
пАлАвинкА• 20 июля 2025
Ответ дляНЛОша
Если бы я была не такой эмпатичной, ехала бы нормально. Достаточно было сказать водителю, что пассажир провонял сиденье. Да и я плачу за билет так же, как и другие,и не обязана терпеть вонь мочи. С чего мне выкупать 2 места? Я стройная, на чужое место мои габариты не свисают. В следующий раз в подобной ситуации обращусь к водителю.
Юпитерная• 21 июля 2025
Ответ дляпАлАвинкА
А чого не їсти мучне? Я їм, що хочу
Їжте,. Це поради для тих, хто має газоутворення/ метеоризм/ і взагалі вздуття живота мучне провокує.