Ниф_ниф• 03 июня в 12:02
Хто у Києві займається діагностикою проблем внутрішнього вуха
Ситухо виїхав, Борисенко з лор інституту під питанням, не знаю чи як хірург він таким займається, тим більше для початку потрібна діагностика. Порадьте до кого звернутись. Можна і невролога заодно) Теж туди потрібно буде)
Відкушу все що стирчить• 03 июня в 12:32
Чому сумніви на рахунок Бориснка? Я у нього лікують. Навіть його учні кажуть,що він найкращий. В будь якому разі вам в Лор інститут. там Гарне обладнання
Ниф_ниф
• 03 июня в 12:45
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Знаєте, як можна до нього потрапити? Запис чи особисто?
Ниф_ниф
• 03 июня в 14:04
Ответ дляdorik
Якщо через поліклініку, то не факт,що пропадете саме до нього. Можу дати вам номер його помічниці, напишіть мені в особисті. Але запис до нього на декілька місяців наперед.
пишу