Всім привіт.
Дівчата,підкажіть щодо щітки Janeke, будь ласка: купила на Нотіно,думаючи,що там не може бути підробки.Щітка "приїхала" в коробці(яку зразу ж викинула) .Після використання приблизно пару місяців звернула увагу,що в щітці застряє волосся між основою і серединою(там де олівець на фото 1). І коли притиснути,то між основою і серединою є зазор,куди і застряє волосся.
Скажіть,чи було в когось таке? І що робити ?))
долой_лама• 03 июня в 20:26
Ответ дляSweet_Cat
думаю,що так не має застрягати волосся
бо толку від такої щітки,яка рве волосся?
Не знаю, я бы глянула у своего ребёнка но я не дома. Никогда жалоб таких не слышала от своей. Волосы у неё длинные и тяжёлые,густые.
Щётку на нотино и брала.
Встидаюся запитать• 03 июня в 20:30
Може, брак? В моїй щітці такого не було, щоб волосся застрявало.
БезВзяток• 03 июня в 20:34
Ответ дляSweet_Cat
як саме скубе? що Ви маєте на увазі?
Видирає при розчісуванні
Встидаюся запитать• 03 июня в 20:34
Ответ дляSweet_Cat
от і я думаю,що брак ((
Напишіть їм, може поміняють.
Встидаюся запитать• 03 июня в 20:35
Дівчата, ця щітка для сушки вже розчісаного волосся. Тому і скубе.
Анонім Перший• 03 июня в 20:35
Я зажала и у меня тоже есть зазор при давлении на подушку с зубчиками. Но волосы не застревают. Может сильно давите? Мне она в принципе не нравится, честно говоря, на ней больше волос остается после укладки, чем на той же Тангл тизер.
Ответ дляАнонім Перший
в мене до цього був спайдер,дуже ним задоволена.Але всі так хвалять цю Janeke,що вирішила спробувати ((
Я її купила для того,щоб ’витягувати’ волосся при сушінні феном.Може дійсно дуже притискаю,бо намагаюсь вирівняти волосся
Голена блондинка• 03 июня в 20:44
Ця щітка просто непотріб. Я вже закинула її. Користуюся тангел тізер. Не розумію кому вона може подобатися. У мене взагалі по шву розійшлася.
Для витягування волося вона тим паче не підходить. Викидайте, бо повириваєте собі волосся просто нею
Чумацький Шлях• 03 июня в 20:52
У мене дві такі. Мені подобається. Нічого не застряє і не скубе. У мене тонке волосся, а от у доньки густе та довге і все гуд. Я б не сказала, що вона чимось прям вау, але й не найгірша
ТаПрямТам• 03 июня в 21:17
Маємо з дочкою і Тенгл різні і Жанік чотири шт.Сушити довге пряме волосся ідеально саме з Жанік. Дві останні брали в Єві та Нотіно.З Нотіно більш жорстка та не пружна, як би, може від кольору пластика ще залежить.
Алина-1240• 03 июня в 21:30
У меня не застревает там..хотя моей года 2 или 3 уже..мож партии разные..я свою на ева юа брала
Бабуся Бетман• 03 июня в 23:03
У меня 2 такие - ничего не застревает, хотя у меня густой и тонкий волос. Если прям сильно нажать, то тоже есть такой зазор, но я так сильно никогда не жму.
Скорая помощь• 04 июня в 00:17
В моїй Janeke нема взагалі таких зазорів, теж брала на Нотіно.
А от другу під новий рік замовляла, то прислали підробку. Писала їм, сварилася. То прийняли назад.
Багато негат.відгцків було якраз в той період на ці розчіски (що не оригінал) - по видаляли всі з сайту