Наизнанку• 04 июня в 02:09

суд. хто знається ?

сказали очікувати протягом тижня назначену дату першого засідання . пройшло більше тижня - ніяких новин . по базі не знаходить
Білка в колесі• 04 июня в 02:28
Якщо Ви не розумієте причини відкладення засідання, або не отримали повідомлення про засідання, рекомендується зв´язатися з судом для уточнення інформації.
Якщо не відбулося засідання, та не знаходить по базі, могло відбутися:
Відстрочення розгляду справи, припинення провадження, зміна процесуального статусу.
Прокачую сідниці• 04 июня в 02:38
Мені після подачі заяви через два тижні призначили. Прийшла смс на вайбер. Якщо ви сумніваєтесь, подзвоніть в канцелярію
Тут надолго• 04 июня в 02:39
Чекайте і перевіряйте кожен день поштову скриньку і сайт судова влада.
автор Наизнанку • 04 июня в 02:41
всім дякую
КротоТо• 04 июня в 09:09
Ответ дляНаизнанку
всім дякую
В дії має з´явитись. Нам прийшло через днів 20