Пишу каліграфічно• 04 июня 2025

Львів переоцінений. Ну чесно. Погана кава, запах каналізації, і всі грають в пат

Львів переоцінений. Ну чесно. Погана кава, запах каналізації, і всі грають в патріотів. Це моя особиста думка після повернення звідти
ReintTycha• 04 июня 2025
Знаю.
Сама не розумію, чого так хвалять Львів.
Ніколи не виникало бажання затриматися та погуляти
Я до війни закохалася в Ірпінь- то навіки
А ще просто люблю Вінницю за простоту
Машкус• 04 июня 2025
Харьковчанка, во Львове в шоке от цыганского табора ровным слоем разложенного по всему залу ожидания на постоянной основе и борзых и наглых кондукторов в общественном транспорте. Город атмосферный, с историей, но в него еще вкладывать и вкладывать до состояния конфетки.
rainbow2018• 04 июня 2025
Тема демонструє кілька дуже цікавих моментів.
1. Контент не будуть видаляти, яким би контраверсійним він не був, допоки цей контент буде збільшувати кількість заходів на сайт та час перебування на сайті. Ця статистика важлива для рекламодавців. Відповідно, копійка до копійки.
2. Порадниця, як не крути, доволі ватний ресурс.
3. Порадниця, як не дивно, все ще цікава професійним пропагандонам.
4. Будь-який суперечливий наратив, націлений на розкол суспільства по географічному признаку, тут завжди віднайде щиру підтримку.
5. Відсутність критичного мислення не дозволяє більшості тутешних жіночок відчути той момент, коли їх починають ’юзати’.
6. Середній айкью ’по палаті’ доволі сумний.
Казкарка• 04 июня 2025
Дужеподобається лвів, атмосферне місто. А от київ - ні, свого часу їздила багато туди у відрядження і ці товпи, метро, не комфортно. Одеса поза центром добряче пошарпана, центр - гарний, схожий на львів. Харків - місто де я закінчила нівер у 1999, тоді це було сіре, індустріальне місто. Коли у 2019 їхдила на зустріч , то склалося геть інше враження, місто роквітло
ilanechka• 04 июня 2025
Ответ дляКоко На Страже
А как в Харькове говорят Одесса или Одэсса?)
[Адэса]
Verai• 04 июня 2025
Доречі так, мріяла відпочити пару днів у Львові багато років, ось видалась нагода, я киянка, прогулялась по центру, дуже вражена була перший раз, гарно, є що подивитись, є де погуляти, посидіти, відпочити, але море людей, просто толпи, ціни ого. Навіть подумала переїхати сюди жити))Тихо, люди живуть собі майже спокійно. Подивилась райони трішки далі від центру, ой ні, а ціни на квартири дорожче ніж у Києві.
Реверанс• 04 июня 2025
Львів неймовірний.
Кава смачна.Люди чудові.
Патріоти справжні.
Запах каналізації тільки від авторки з недолугими спробами провокацій.
До речі,її десь і змило в каналізацію після зняття анонімів.
emerald_88• 04 июня 2025
Якщо погана кава, то пийте п´яну вишню - вона точно смачна
Аня+Федя=Данил• 04 июня 2025
Мне он и раньше такой был.
Киев топ!
Vlada-Maria• 04 июня 2025
Ответ дляРеверанс
Львів неймовірний.
Кава смачна.Люди чудові.
Патріоти справжні.
пішла новий срач руЗЬкодушний клепати
Vlada-Maria• 04 июня 2025
авторе, ау, Ви де?
mmi583@mail.ru• 04 июня 2025
Ответ дляlilul990
Ну в смислі не хаяти. Я в принципі не про злість людей, мені їхні посмішки якось до...

Але те що місто виглядає занедбаним це факт

Воно і 20 років тому так виглядало
Не згодна. Я була у Львові в 2017 і в 2022. Нічого страшного там я не побачила. Кожне місто має щось не так і занехаяні райони.
vasilisa-l• 04 июня 2025
Ответ дляМашкус
Они там были всегда??
Мы в начале марта 2022 года там были, в зале для мам и детей. Там половину зала занимали цыгане, я и часа там не выдержала, спустились с детьми в общий зал
stasя• 04 июня 2025
Я люблю Харьков и Крым😭💔
vasilisa-l• 04 июня 2025
Ответ дляrainbow2018
Для мене 5 і 6 пункт спірні. Взагалі є враження що в таких темах, якщо не рахувати пропагандонів, то майже нікого крім мене нема😆
PinkyPink• 04 июня 2025
А мені дуже сподобалось у Львові. Вразило те, що готель бронювала за 30 хв до заселення, але за цей час вони встигли підготуватися і в номері лежав дуже милий лист, написаний від руки. Порадили де повечеряти, куди сходити. Все смачно, привітно, стильно, з турботою.
PinkyPink• 04 июня 2025
Ответ дляVerai
Там нові жк дуже класні є. Ми ходили в ресторанчик «Сироварня», він в новобудові, там така класна територія. Але ціни, так) київські. Мені, як киянці, дуже сподобалась відсутність мафів і торгівлі вуличної настільки, що почала ціни моніторити 😅
lilu502• 04 июня 2025
Не знаю кому там кава несмачна у Львові. Ми з подругою рік назад почали ранок в копальні кави з кави з бейлізом😁 Нам все сподобалося, просто прекрасно було. Львів найбільш чудовий рано вранці, коли немає натовпу
Oxsi10• 04 июня 2025
Ответ дляДело было давно
Я люблю мой Харьков. Но уверена, что сейчас Ха начнут тоже какашками закидывать)))
И вообще, дело не в городе, а в людях, которые вам там повстречались
обожаю Харьков, мой студенческий город.
бресточка• 04 июня 2025
Ощутила всю доброжелательность города в феврале 22
Prervana• 04 июня 2025
Львов и Франык - не мои города. Если говорить о безусловной любви - то Чернигов. Если об атмосфере - Одесса. А об уважении - Харьков. А сама я из Запорожья и живу в Киеве😆
lilu502• 04 июня 2025
Ответ дляТворю чудеса
Всі міста України мають свій шарм. Не важливо чи то Львів, Київ, Харків, Одеса, Вінниця, Черкаси, Чернігів …. Я готова повертатись в будь яке українське місто, за тим що найбільше сподобалось. Аби тільки вони були цілі і люди там залишились жити.

Не подобається, не їдьте, вас ніхто не змушує.
Повністю підтримую. Взагалі не розумію, для чого порівнювати міста. Кожне місто прекрасне по-своєму
Машкус• 04 июня 2025
Ответ дляvasilisa-l
Они там были всегда??
Я была в 23м году 2 раза - они там были...
klux• 04 июня 2025
Ответ дляПишу каліграфічно
Але усі п‘ють, бо «треба»
Та ладно вам, обычно ’львивська кава’, наоборот, ассоциируется с чем-то дешевым и пережженным