Пишу каліграфічно• 04 июня 2025

Львів переоцінений. Ну чесно. Погана кава, запах каналізації, і всі грають в пат

Львів переоцінений. Ну чесно. Погана кава, запах каналізації, і всі грають в патріотів. Це моя особиста думка після повернення звідти
Астановитесь• 04 июня 2025
А ви в кого граєте?
Маргарита и Мастер• 04 июня 2025
Мне он никогда не нравился
Цідило правди• 04 июня 2025
Не ездите больше.
Зубожиння• 04 июня 2025
Незнаю, мне всё нравится
Дама_из_рекламы• 04 июня 2025
Ви переоцінили свої можливості об´єктивно оцінювати події
Дело было давно• 04 июня 2025
Я люблю мой Харьков. Но уверена, что сейчас Ха начнут тоже какашками закидывать)))
И вообще, дело не в городе, а в людях, которые вам там повстречались
So_so• 04 июня 2025
И хорошо, больше не посещайте.
Не люблю натовп• 04 июня 2025
Львову и жителям его пофиг,шо там думает с утра
автор Пишу каліграфічно • 04 июня 2025
Ответ дляДама_из_рекламы
О, як мило — ви всерйоз думаєте, що здатні визначати, хто має право на об’єктивну думку. Це так... зворушливо по-провінційному.
Реанимация• 04 июня 2025
Вчора Одесса смерділа, а сьогодні Львів?
Котомафия• 04 июня 2025
Ответ дляДело было давно
Не начнут! Харьков это...😍😍🔥!
ПочтальЁнша• 04 июня 2025
Они всегда были патриотами
автор Пишу каліграфічно • 04 июня 2025
Ответ дляНе люблю натовп
Спокійно, я не намагалася сподобатися Львову чи його фан-клубу. Мене цікавлять міста з характером, а не з ностальгією по шароварному модерну.
Налогообложу• 04 июня 2025
Я с Харькова, мой папа со Львова. Оба
Дело было давно• 04 июня 2025
Ответ дляКотомафия
Не начнут! Харьков это...😍😍🔥!
Та подождите, щас как набегут обязательно 😉
Безсовісна кума• 04 июня 2025
Ми теж з сестрою були здивовані, типу живучи в києві, маючи поділ, чому ми тцди поїхали але чк гастротур, то зачьот. Смачніших тістечок ніж в аптеці іларіонових я не їла ніколи. Мивзяли три різних і вони всі були божествені. Реберня також сподобалась, за недорого наїстись смачно, то вдача.
Бавовнятий Пупс• 04 июня 2025
Як і Харків, Одеса і Київ.
автор Пишу каліграфічно • 04 июня 2025
Ответ дляПочтальЁнша
Они всегда были патриотами
Так, особливо коли це зручно — на каві, вишиванці й при фонтані. А коли далі Львова — то вже хай патріотизмом інші займаються, правда ж?
Котомафия• 04 июня 2025
Во Львове никогда не был вкусный кофе. Его и пить не хочется. И это не только мое мнение.
Застряла• 04 июня 2025
Ответ дляПишу каліграфічно
Автор а з якого Ви міста ?
цікаво для обʼєктивної оцінки Ваших висновків про Львів
автор Пишу каліграфічно • 04 июня 2025
Ответ дляКотомафия
Але усі п‘ють, бо «треба»
Бавовнятий Пупс• 04 июня 2025
Ответ дляРеанимация
Так в Одесі каналізація в море.
Застряла• 04 июня 2025
Ответ дляКотомафия
Ну так давно відомо що найкращі кавʼярні у Львові , а найсмачніша кава в Ужгороді
Сама купляю квіти• 04 июня 2025
Тролі без фантазії.
Тільки ж вчора було про смердючу Одесу.

Тупі кацапські вкиди за два фублі.
автор Пишу каліграфічно • 04 июня 2025
Ответ дляЗастряла
Автор а з якого Ви міста ?
Цікаво, як саме моє місто впливає на вашу здатність сприймати аргументи? Чи ви оцінюєте думки за пропискою?
Файна цьоця• 04 июня 2025
Удалено администрацией...
Кукарикуууууу• 04 июня 2025
Ответ дляАстановитесь
А ви в кого граєте?
В судью и экспертного оценщика Львова
Одна_на_всей_планете• 04 июня 2025
Согласна с вами автор,у меня такие родственники,муж инвалид(куплена),зятья в Польше.Брат в Чехии. Про патриотизм молчу,зашкаливает.....печально
Санька-4b93• 04 июня 2025
Ответ дляПишу каліграфічно
Вы не привели никаких аргументов, только ваше субьективное мнение.
Котомафия• 04 июня 2025
Ответ дляЗастряла
Ни одного человека не знаю, кто заказывает домой кофе с Ужгорода.
Это все что нужно знать о найчсмашнишою. Це як кое кто очень потужный.