Алгонавт• 04 июня в 19:24
Як вирішуєте питання догляду домашніх тварин, якщо ви кудись виїжджаєте?
Якщо немає родичів,або вони не здатні вже допомогти, друзі виїхали,або не близько і ви на новому місті проживання і немає майже сусідів. От такі обставини. Дівчата,що ви робите,де шукаєте другу маму своїм тваринам? Перетримка в зооклініках-готелях? Чи якісь інші варіанти? Дайте поради будь ласка, Потрібно виїхати на 7-10 днів. Знаходжусь - місто Київ.
12 галюцинаций• 04 июня в 19:26
найдите кого-то, кому доверяете, коллегу например, которому не впадлу будет кормить
Сплюшка• 04 июня в 19:26
Животные бывают разные. Котов точно лучше дома оставить, для них двойной стресс если в какую-то гостиницу отвезти.
...аяприкольная• 04 июня в 19:27
Ответ дляСплюшка
За неделю кот один дома вполне может и умереть
Тундиринда• 04 июня в 19:28
Сначала оставляли девочке, подогнали ее в ветеринарке. Потом у девочки родился ребенок, она перестала брать на передержку, предложила свою маму. После ее мамы решили, что только гостиница при ветеринарке, где мы обслуживаемся.
Алгонавт
• 04 июня в 19:28
Ответ для12 галюцинаций
Ну це ж їхати потрібно людині до мене, просила куму, по дорозі на роботу повз проїжджає,запропонувала навіть пожити у мене і плачу кошти,відмовилась, має відносини з чоловіком нові, їй не до цього).
Коко Шанель• 04 июня в 19:28
Віддаю подрузі дочки, плачу гроші дитина заробляє і добре доглядає кішка
...аяприкольная• 04 июня в 19:28
Ответ дляАлгонавт
Тогда остаётся только вариант с зоогостиницей
Алгонавт
• 04 июня в 19:28
Ответ дляСплюшка
Так, згідна,розумію це.
ХаДиДиШь• 04 июня в 19:28
Заранее договариваемся с друзьями. Пока не было кому оставлять - не заводили животное.
Туфли в чешуе• 04 июня в 19:29
Це основне питання при рішенні чи когось заводити. У мене хом´як, дуже зручно :) якщо буде зомбі-апокалипсис до 30 днів, він без нас проживе запросто.
Сплюшка• 04 июня в 19:29
Ответ для...аяприкольная
Вообще-то обычно есть кого попросить хоть раз в день проведать кота. Оставить просто на неделю одного нельзя, конечно.
Алгонавт
• 04 июня в 19:29
Ответ дляХаДиДиШь
у нас було кому,вже тварині 6 років,переїхали...
Туфли в чешуе• 04 июня в 19:29
Ответ для...аяприкольная
Хіба хтось писав про одного? Щоб сусідка/подруга приходила годувати чи тимчасово переселилася.
Алгонавт
• 04 июня в 19:30
Ответ дляКуплю орехи
Взяли с собой на океан
у вас собака чи кота взяли?
...аяприкольная• 04 июня в 19:30
Ответ дляСплюшка
Автор же написала, что нет у нее таких людей,а уехать надо на 7-10 дней
...аяприкольная• 04 июня в 19:31
Ответ дляТуфли в чешуе
Автор написала, что нет людей, которые смогут приходить
ХаДиДиШь• 04 июня в 19:31
Ответ для...аяприкольная
Значит надо искать платно.
Алгонавт
• 04 июня в 19:31
Сусіди нові в сусідніх парадних,здрасьте,до побачення,в моєму квартиранти тільки.
Туфли в чешуе• 04 июня в 19:31
Ответ дляАлгонавт
У вас кіт? Ну, моя дочка 17 років вигулює чужих собак за гроші, то їхні знайомі довірили і за котом подивитися.
Туфли в чешуе• 04 июня в 19:32
Ответ дляАлгонавт
Попросіть дітей куми чи друзів, літні канікули ж.
Зліпок ступні• 04 июня в 19:33
Сусідці, в будь-якому випадку є сусіди, що тримають тварин і відповідальні в плані покормити. Завжди сусідка перетелефонує і повідомить чи не стресує кішка. Для котів краще вдома і щоб хтось приходив
Поліпривіт всім• 04 июня в 19:33
Ответ дляАлгонавт
Тоді в готель.
Та_все_ок_будет• 04 июня в 19:34
Моя сестра знаходила кілька років тому на Кабанчику дівчинку, яка перетримувала котиків, відгуки були хороші. Нормально пройшло, але переживала дуже, як залишити кота з чужою людиною
Поліпривіт всім• 04 июня в 19:34
Ответ дляАлгонавт
Сусіди зверху/знизу?
Алгонавт
• 04 июня в 19:35
Ответ дляПоліпривіт всім
Сусіди зверху/знизу?
в старому житлі, кума,ми переїхали