жар-птица Нюра• 04 июня 2025

Апарат Мью 1 чи Марко Росса?

В трьох клініках консультувалися і 2 сказали Мсрко Росса треба ставити (в одній ще з додатковими пружинами), а в третій клініці Мью 1.
Не можу розібратись в чому різниця і як краще для дитини 9 років
БоВжеВільна• 04 июня 2025
Я навіть не знаю як правильно наш називається, зйомний з двома рядами передніх пружин чи як їх там.. по бокам кожен зуб відокремлений від інших. 8 років
Не заздріть тьоті• 04 июня 2025
На верхню щелепу? Різниця в тому, що Марко Росса не зйомний апарат. Його потрібно буде підкручувати так, як скаже вам лікар, спеціальним ключем. Для дитини це краще, бо вони часто знімають пластини а вдягати забувають. І результати від Росса швидші. В мене син носив здається трохи більше ніж півроку.
Мью це звичайна зйомна пластинка на зуби. Результати довші. Син носив на нижню щелепу, бо Росса на нижню не ставлять. Носив декілька років. Підкручував кожного разу ортодонт на прийомі.
БоВжеВільна• 04 июня 2025
Ответ дляНе заздріть тьоті
У нас зйомна, на верхню, то крутили самі щодня оберт, на прийомах лікар назад відкручував)) так місяць, потім рідше і рідше. Але у нас легкий випадок. Дитина з радістю одягала бо вік такий.
Не заздріть тьоті• 04 июня 2025
Ответ дляБоВжеВільна
А, так. Здається зйомну теж підкручували перший час, а потім лише ортодонт. Син теж носив добросовісно, але все одно довелося носити декілька років.
Мені Роса сподобалась набагато більше. І якщо лікарі радять ставити Роса, то я б ставила саме Роса, особливо, якщо на верхню щелепу.