ЭмчЭндЭм• 02 июня в 09:26

От прям заділо, оплата консультації

Дитині проводимо ортодонтичне лікування. В двох клініках геть різне пропонували. Вирішила в третю піти для підтвердження. Записуюсь на консультацію. Питаю яка вартість консультації. Відповідь 600 грн ( в попередніх було 400 і 300). Ну ок. Після консультації адміністратор каже 1200 грн. Я кажу по телефону казали 600 грн. Відповідь, так то ВІД 600 грн. Не було слова ВІД.
Я не поняла за що аж 1200 грн. Звичайна консультація. Без зліпків. Пофоьографували дитину, подивились рот.
Заплатила і відчуваю себе лохом.
Думаю подзвонити тепер і посваритись
Завжди з рушником• 02 июня в 09:27
Потрібно було оплатити 600 грн і все. А не сваритися пост фактум
Мовчу, але хочу• 02 июня в 09:27
Так и сделайте, я бы тоже поругалась
Неваляшкина• 02 июня в 09:27
На каждой стойке рецепшина обязан быть прайс. Кто мешал посмотреть? И скорее всего 600 это просто осмотр без снимков.
КинДза• 02 июня в 09:28
Не потрібно було платити 1200.
А зараз самий час написати гидотний відгук і на Гугл мапс , бажано зі скріном або фото чека . І ще де можете . Відстоюйте свої права .
А то люди зажралися
Пирожкиня• 02 июня в 09:29
Ответ дляЗавжди з рушником
Може автор розгубилась/не хотіла позоритись/боялась, що якщо не заплатить, то її не випустять
Завжди з рушником• 02 июня в 09:29
Ответ дляПирожкиня
Можливо, але до чого все це вже зараз
КинДза• 02 июня в 09:31
Ответ дляНеваляшкина
Навіщо дивитись прайс , якщо автор зазделегідь дізналась ціну на послугу і прийшла по ній .
Автопортрет нурофена• 02 июня в 09:31
Капець, 1200 просто огляд. Я відверто шокована.
Бринзолетта• 02 июня в 09:31
Напишіть відгук в гуглі про них і поставте відповідну оцінку.
Форточка• 02 июня в 09:32
Я теж пораджу Гугл Мапс написати відгук
КапитанльнаЯ• 02 июня в 09:32
Напишите отзыв, из скорее всего мониторят
А так, к сожалению, есть не очень добросовестные местная которые пытаются развести клиентов на деньги
автор ЭмчЭндЭм • 02 июня в 09:35
Ответ дляНеваляшкина
Я не просила фотографувать. Бо я ще не підтвердила що буду в них лікувать
Знімки це фото, а не ренген знімок.
Нормальні такі фото на 600 грн
ПочтальЁнша• 02 июня в 09:37
Ну после боя ругаться нет смысла. А вот написать отзывы и на сайте и на картах нужно. А вообще я такую практику знаю в ветклиниках некоторых. Поэтому по телефону спрашиваю это окончательная цена? После этого цена обычно вырастает еще % на 30
У вас за снимки насчитали скорее всего.
Но ругаться нет смысла ведь разговор ваш никак не задокоментирован и был устным.
Будет вам опыт автор.
Форточка• 02 июня в 09:39
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Так, дорого. І кожен прийом раз в 2-3 тижні теж платити треба. У нас було 400 гривень, потім по 200. Сама пластинка біля 10000 коштувала.
Меряю линейкой• 02 июня в 09:42
Ответ дляЭмчЭндЭм
Знімки це фото, а не ренген знімок.
Нормальні такі фото на 600 грн
Пишіть відгук на Гугл мапс і вони самі вас розшукують
автор ЭмчЭндЭм • 02 июня в 09:42
Ответ дляФорточка
Ну, в мене лікування первинне 20600 грн, потім ще брекет система
автор ЭмчЭндЭм • 02 июня в 09:45
Ответ дляМеряю линейкой
Я передзвонила в колцентр і вони виясняють. Як передзвонять, то я скажу що вони подають не коректно інформацію і я змушена буду написати ненативний відгук на гугл мапс
Мамаша в бигудях• 02 июня в 09:49
Что толку с ними ругаться, если Вы уже оплатили ту сумму которую они назвали, просто не ходить туда в другой раз и не портить себе настроение.
А на будущее переспрашивать, ОТ или именно такая сумма, которую озвучили, можно даже включить микрофон и записать.
Перша на селі• 02 июня в 09:50
Ответ дляЭмчЭндЭм
Спочатку треба писати, вони вас самі наберуть через хвилину. От тоді і будете торгуватись))
Лунтик-паунтик• 02 июня в 09:51
Маю таку звичку питати ціну на перед, і ще й уточнювати чи можливі додаткові витрати.
Стосується всіх сфер послуг
Г@Л@В@ломка• 02 июня в 09:54
Я шокована. Ціни на стоматологію взагалі захмарні. Та що там казати, в мене нещодавно заболів зуб,пішла до стоматолога, зробити кт( не рентген, але ладно), він сказав, що там починається каріозний процес. Робимо пломбу? Ну робимо, ок. Щось тамрозсверлив, все як завжди, встаю, він каже: « я Вам ліки поклав, прийдете через 2 тижні», на рецепції дівчинка каже: « з Вас 2,200», але до цього я телефонувала і мені сказали,що пломба максимум «2,500»,через два тижні я заплатила ще і 2,500. Пломба-4700)
І все б нічого, але як мовчи можна було прийняти рішення за мене? Попередити перш ніж робити, нє? Ну я просто шокована. Я досі не можу осягнути, що малесенька пломба-майже 5 тисяч. Там не півзуба зруйновано. Коротше, стоматологія зараз мало того що за оверпрайсом, то ще і обманюють
ПП-шница• 02 июня в 09:59
Ответ дляЛунтик-паунтик
Стосується всіх сфер послуг
Автор так і зробила. І я так роблю. Тому теж знатно обалділа б
задумчивая мордочка• 02 июня в 10:03
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Пока мы платим, они повышают цены
Лунтик-паунтик• 02 июня в 10:03
Ответ дляПП-шница
Ні, ні. прайс вивчаю.
Але завжди уточнюю щоб не було додаткових витрат. Або озвучувати їх до надання послуги
Алина-1240• 02 июня в 10:06
Автор, а чего вы не пошли к их руководству?)обычно возвращают деньги
автор ЭмчЭндЭм • 02 июня в 10:08
Ответ дляАлина-1240
В моменті я не зорієнтувалась
Сіла в машину і тоді дійшло. Це було вчора. Сьогодні я оговталась
Алина-1240• 02 июня в 10:08
Ответ дляЭмчЭндЭм
В моменті я не зорієнтувалась
Ну то сходите туда сегодня))жизнь такая, все пытаются наеб*ть
Сіточка• 02 июня в 10:10
Який сенс вже сваритися??
В мене була ситуація коли моїм 2 дітям за проі чистку взяли різну ціну. При чому там де більше роботи-дешевше. На моє запитання довго чухали потилицю і повернули різницю.
Научительница• 02 июня в 10:10
Ответ дляЭмчЭндЭм
Знімки це фото, а не ренген знімок.
Нормальні такі фото на 600 грн
Мені перед установкою брекетів дали підписати договір та згоду, що дозволяю фотографувати дитину. Ви давали згоду на фото?
Prervana• 02 июня в 10:13
Небось еще пакет антиспид посчитали. Стерилизованные инструменты