Як_наготую...• Изменено 05 июня в 00:50

Так виглядає будь яка жінка в 45+ без виключення!

Попалося відео в інсті, в якому одна особа стверджує, що так, як вона, виглядають усі жінки в 46 років, без фільтрів та косметики, з таким набіром зморошок та якості шкіри. А хто так не вважає, той бреше сам собі і не може прийняти об´єктивну реальність. Відео зібрало багато переглядів (3 млн.) В коментах на неї накинулися, і доказують, що вони в свої 45+ набагато молодше виглядають ніж вона, і кажуть, що ця блогерша виглядає на 60+. Хоча є й ті, що погоджуються і гризуться в коментах з жінками з синдромом ’я молодше свого віку’, щоб повни роздуплились і прийняли реальність.

А ви як вважаєте, саме така зовнішість відповідає такому віку?

https://www.instagram.com/reel/DG-ErXYNr2e/
Результат:
вже голосів: 758
675 (89.05%) Ні, я молодше виглядаю
83 (10.95%) Так, вона права
Сорока-ворона• 05 июня в 00:51
Она прикалывается. Это маска). Просто ее люди задолбали чушью, она прикалывается, а у людей попы горят).
Нет, так не выглядят. Мне не 45, но среди знакомых куча 45-ти летних.
Таро Клеопатра• 05 июня в 00:51
У меня свекровь в 72 года выглядит лучше,серьезно
Я б такое не носила, но продаю• 05 июня в 00:52
Бредятина ))))
Галябалована• 05 июня в 00:52
У мене тітка так не виглядає, це якийсь байт на коментарі.
Кукусик• 05 июня в 00:53
При этом в тредс сегодня попались 40+, так там большинство в 35+ так выглядит😬
парИла я парИла• 05 июня в 00:53
Женщина на фото не выглядит на 45. Она реально выглядит лет 60. А так все по-разному выглядят и в 20 и в 45 и в 60. Многое зависит от генетики, образа жизни, ухода за собой, здоровья и т.д.
Форточка• 05 июня в 00:55
Сбрехала, но зато 3 млн просмотров)
ЖенаАйтишнеГа• 05 июня в 00:55
И мне 46. Никаких косметологов, депрессия. Но делаю минимальную гимнастику для лица, а также лед-маску для лица использую с красным светом.
Потужна махіна• 05 июня в 00:56
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
🔥🔥🔥
автор Як_наготую... • 05 июня в 00:57
Ответ дляСорока-ворона
Та в неї наче багато відео, де простежується, що в неї +- така зовнішність, як на фото, що прикриплено в темі
Яйцеголовая• 05 июня в 00:57
Я думаю що відео стьоб на наболівшу тему, і синдром ’а я виглядаю молодше’.
Нас жінок постійно стравлювали і заставляли конкурувати, і ця тема добре зайшла. І так мені здається, що спонсор цього тренду косметологічна мафія.
Нічний дожор• 05 июня в 00:57
Даже не знаю... Мне 45, в зеркале я еще кое-как нормально. На камере я себя вижу теткой. Но если объективно, то таких заломов и морщин у меня нет, хотя девочкой не выгляжу. Кожа тусклая, взгляд тяжелый..
Уходя дверю не хлопать• 05 июня в 00:57
Ответ дляФорточка
Сбрехала, но зато 3 млн просмотров)
Ага, баба пронырливая женщиной не хо называть её
Аноним ФЕЯ• 05 июня в 00:57
Так виглядає русня , яка любить боярою закидатися
Магиня• 05 июня в 00:58
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Ну круто виглядаєте, що там казати.
автор Як_наготую... • 05 июня в 00:58
Ответ дляАноним ФЕЯ
Яйцеголовая• 05 июня в 00:58
Ответ дляАноним ФЕЯ
Доречі так, вони себе не жаліють.
Аноним ФЕЯ• 05 июня в 00:58
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Ви чудово виглядаєте. Навіть близько не даш вашому обличчю цей вік.
ЖенаАйтишнеГа• 05 июня в 00:59
Ответ дляМагиня
Ну круто виглядаєте, що там казати.
Та вроде ничего крутого, нет энергии.
Пффф 100%• 05 июня в 00:59
Кацапка, відразу видно
ЖенаАйтишнеГа• 05 июня в 00:59
Ответ дляАноним ФЕЯ
Круто, не ожидала такую реакцию.
Prervana• 05 июня в 01:00
Ну... Есть определенный типаж, который так и выглядит, да. От 45 и до 60 лет возраст становится неопределим, ей и 47 может быть, и 57. Ну что ж теперь, повеситься им, что ли
Магиня• 05 июня в 01:02
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Та вроде ничего крутого, нет энергии.
Я зовні можу тільки бачити. Шкіра молода, гарна.
Те що автор виклала, якась алкотня, якщо там нема фільтрів. А на заставці баберя кобиліща)))
Бабулька• 05 июня в 01:02
Ответ дляЯк_наготую...
Для 45 вона просто дуже погано виглядає. Спосіб життя і догляд залишають бажати кращого.
Куда ж без меня• 05 июня в 01:05
Как по мне, то ей минимум на 10 лет больше. Мне 46, ни я, ни одна из подруг и знакомых так не выглядит.
ВундерКИНГ• 05 июня в 01:07
Ответ дляЯк_наготую...
у меня так бабушка выглядела в 88 ...и умерла в 89
Чудо в декрете• 05 июня в 01:08
Ответ дляНічний дожор
Я тоже в зеркале молодуха, главное не фоткаться)
ЖенаАйтишнеГа• 05 июня в 01:08
Ответ дляАноним ФЕЯ
Дякую😊
ВундерКИНГ• 05 июня в 01:09
Ответ дляАноним ФЕЯ
о бля... вам бы ото лишь бы ляпануть... самогон не вставляет?
Котогосподиня• 05 июня в 01:10
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
А поделитесь пожалуйста впечатлениями led маски, как давно используете и есть ли результат, спасибо