Барабасиха• 06 июня в 12:53
За скільки по часу ви доїхали на автобусі із Києва в Кишенів
Довго кордон
Спізнюється автобус в мене літак на 5
Боюсь що не встигну
Спізнюється автобус в мене літак на 5
Боюсь що не встигну
муха в кедах• 06 июня в 12:59
То вже 13((, у вас через годину реєстрація відкривається. Ви далеко ще від аеропорта?
муха в кедах• 06 июня в 13:05
Чула, що коли на кордні великі затримки і бачать що не встигають, переходять піша, а далі беруть таксі.
Колдунья-вещунья• 06 июня в 13:08
Автор, отпишитесь потом как вы, мне тоже надо купить билеты на автобус перед самолетом, не знаю сколько закладывать
муха в кедах• 06 июня в 13:14
Автор, відпишіться потім, щоб був досвід, теж збираюсь через Кишинев.
Зараз все скажу• 06 июня в 13:25
Їхали тиждень тому, але вночі, пройшли за годину, кордон пустий
Назад за 2 години пройшли (14-16), їхали малим бумом, пере нами було 2 великих автобуси
Тану на сонці• 06 июня в 13:44
Ответ дляБарабасиха
Утра
я ехала тем автобусом, который приезжает в 22 в аэропорт по расписанию, реально приехали в 23-20, т.е. опоздание было на 1ч20 мин. Очередей на границе не было, но что то мужчин долго проверяли на границе. У меня рейс был в 3-40 и то я еще долго маялась в аэропорту. У вас во сколько прибытие по расписанию в аэропорт?
Просто Фіфа• 06 июня в 13:56
Ответ дляБарабасиха
Утра
Капець. Звісно ж встигните, ще майже 16 годин, а ви вже на кордоні.
Барабасиха
• 11 июня в 09:29
Ответ длямуха в кедах
Приїхали в 00.30 в аеропорт
Кордон дуже швидко, навіть з автобусу не виходили, паспорта розбирали , штампи поставили і все
Аеропорт маленький і дуже все зрозуміло