Ваша прЭлесть• 06 июня 2025

Хто жив під час совку?

Правда,що в чоловіків того часу було багато тріперів?
Бо презервативи були в дефіциті
автор Ваша прЭлесть • 06 июня 2025
Ответ дляНадежда наш компас
Жах, просто жах. Как наши родители выжили? Как мы родились?
Хтось вижив,хтось ні
Надежда наш компас• 06 июня 2025
Ответ дляВаша прЭлесть
Хтось вижив,хтось ні
И некоторые зря
Амелі на мілені• 06 июня 2025
Ответ дляВаша прЭлесть
То вас ні,може ви не симпотні були і не в міні спідниці
Ага - ага , я выглядела как Квазимодо и ходила в парандже )))
КрестьянинДиор• 06 июня 2025
Ответ дляНадежда наш компас
ну може у ваших батьків був один статевий партнер все життя у кожного. а ви і роділісь, бо в них ні засобів контрацепції не було, ні поняття про таке.
Мрію про космос• 06 июня 2025
Ответ дляВаша прЭлесть
Навіщо,я у вас запитую
Відповім як лікар. Взагалі запальних захворювань, тобто тих що ПСШ було більше. Хоча позашлюбного сексу було менше. Гандони дійсно використовували рідко і справа не в дефіциті. Вони були жахливої якості плюс відсутність культури статевого життя. Аборт був нормальним явищем, пролікувати трихомонади чи гонорею теж не проблема
Амелі на мілені• 06 июня 2025
Ответ дляКрестьянинДиор
А в вашем окружении все от триппера вымерли ?
Контрольница• 06 июня 2025
Много, но не больше, чем сейчас
Викасикрет• 06 июня 2025
Ответ дляdulenok
в свои 5-10 лет (когда жила в совке) как-то не задавалась этим вопросм
майже аналогічно, розквіт мойого сек. життя, то вільна Украіна!))))
маска Ілона• 06 июня 2025
Ответ дляТеща дочки
Дуже багато. Ходили по вулиці, і прям капало зі штанин
а потом вдруг автора родили
маска Ілона• 06 июня 2025
Ответ дляВаша прЭлесть
Навіщо,я у вас запитую
у батька болячки поинтересней были ?
маска Ілона• 06 июня 2025
Ответ дляТеща дочки
Наверное от сифилиса
Нет они современные- СПИД освоили
Амелі на мілені• 06 июня 2025
Ответ длямаска Ілона
Нет они современные- СПИД освоили
СПИД - не спит .
Надежда наш компас• 06 июня 2025
Ответ дляКрестьянинДиор
А вы, судя по всему, не родились 😂 бо ваши родители были умнее и с контрацепцией
Бринзолетта• 06 июня 2025
Ответ дляМаруська Му
За тріпер не скажу, а от то, що тоді аборти були як метод контрацепції - правда. Старші колеги, яким зараз вже за 60, колись розказували, що по молодості по 10 і більше абортів робили, бо презервативів не було, інших методів контрацепції теж, а ППА часто призводив до зальотів((
2 копейки штука. Называлось ’резиновое изделие №2’. Завались было презервативов. Я работаю в аптеке с 1986 года. Так что привирают ваши коллеги.
Бринзолетта• 06 июня 2025
Ответ дляВаша прЭлесть
Був тому і тріпери були
2 копейки за один презерватив. Никогда не был в дефиците.
Бринзолетта• 06 июня 2025
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Какое- то выехавшее в люди село ищет правду жизни тех времен..
Скорее не выехавшие из села)
Говорю відверто• 06 июня 2025
Ответ дляТеща дочки
Булочка столько стоила самая дешёвая. Впринципе доступно весьма по цене. Но вряд-ли были в широкой продаже везде.
Я помню даже в селе у бабашки, парень выходил из аптеки, в руках держал. Подружки увидели, ржали между собой. Учитывая, что ржали- лет было по 8-9 нам, 88й год. Поэтому, не скажу про недоступность. Даже тампоны были в то время, у бабушки мужа нашла недавно в шкафу- 83й год выпуск. Просто стыдно было такое покупать большинству. Даже анекдоты ходили в то время о покупках презервативов.
А я женатая• 06 июня 2025
Ответ дляМаруська Му
Так.
Культури і сексуальної грамотності було дуже мало.
Спіраль ставили від вагітності.
Кандидомікози,гонорея-так,частенько.
Шкір.вен диспансери працювали стаціонарно
ShkaFFchik• 06 июня 2025
Не багато, бо боялись осуду. Тоді ж всім до всіх було діло, всі про всіх знали. А якщо шось підчепити, то лікуватися треба було у шкірвендиспансері, сором на все місто.
А я женатая• 06 июня 2025
Ответ дляВаша прЭлесть
А навіщо вони тоді займались?
Самі хотіли чи для чоловіків угодити?
Тролите,автор?
Сиамская сороконожка• 06 июня 2025
Не было никакого дефицита по крайней мере в городе...в село наверно не завозили судя по количеству детей у большинства
Скорая помощь• 06 июня 2025
Ответ дляВаша прЭлесть
Такий,що так
Очевидно ,що як трахали 10 людей одну дівчину і був дефіцит презервативів то і були ці тріпери
Дівчата при совку берегли цноту до шлюбу.
Аноним с кешбеком• 06 июня 2025
Абортів було багато :(
Божа кульбабка• 06 июня 2025
Презервативи коштували 2 копійки,і були у всіх аптеках.
Все було як зараз,ніяких відмінностей.
КрестьянинДиор• 06 июня 2025
Ответ дляНадежда наш компас
ха-ха-ха, ви така дотепна (ні)
ну хоч поржіть
маска Ілона• 06 июня 2025
Ответ дляБринзолетта
Лучше всех знают о том что было раньше те, кого тогда и в проекте не было
автор Ваша прЭлесть • 06 июня 2025
Ответ дляНадежда наш компас
И некоторые зря
Розумію вас
автор Ваша прЭлесть • 06 июня 2025
Ответ дляАмелі на мілені
Чому вимерли?
Це лікувалось і лікується
автор Ваша прЭлесть • 06 июня 2025
Ответ дляБринзолетта
Грошей не було в людей,комунізм правив совком
автор Ваша прЭлесть • 06 июня 2025
Ответ дляГоворю відверто
А що соромно то?