Ваша прЭлесть• 06 июня 2025

Хто жив під час совку?

Правда,що в чоловіків того часу було багато тріперів?
Бо презервативи були в дефіциті
Крию матом страшно• 06 июня 2025
Ответ дляКоварная Зая
Согласна, ебанашек процентов 70
73%, если уж точно.
автор Ваша прЭлесть • 06 июня 2025
Ответ дляКу-кусик
Деградує порадниця. Питання дедалі фантазійніші, ні логіки, ні сенсу.
Логіка є, дефіцит презервативів тому і венеричні хвороби були на піку
Теща дочки• 06 июня 2025
Ответ дляВаша прЭлесть
А навіщо вони тоді займались?
Самі хотіли чи для чоловіків угодити?
А сейчас зачем занимаются?
df364tye3• 06 июня 2025
чоловиков не было до незалежности ,,,
всех или в тюрьмы с рождения , или расстреливали если подросли ,,,
Амелі на мілені• 06 июня 2025
Ответ дляВаша прЭлесть
Такий,що так
Очевидно ,що як трахали 10 людей одну дівчину і був дефіцит презервативів то і були ці тріпери
Про аханье 10 человеками одной девушки вам родители рассказали ?
автор Ваша прЭлесть • 06 июня 2025
Ответ дляТеща дочки
Автор завидует групповухе с 10ю, вот и размышляет
Це не груповуха ,а жива черга із людей
Ку-кусик• 06 июня 2025
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Какое- то выехавшее в люди село ищет правду жизни тех времен..
Не ображайте село. Тупість від місця проживання не залежить. Їх і в столиці вистачає. Ще тільки на Марсі немає. Але Маск скоро і туди завезе.
автор Ваша прЭлесть • 06 июня 2025
Ответ дляТеща дочки
А сейчас зачем занимаются?
Зараз є купа засобів захисту
Теща дочки• 06 июня 2025
Ответ дляdf364tye3
чоловиков не было до незалежности ,,,
Да, чёрный ’воронок’ приезжал ночью, и увозил. Кто не успела схватить трипер первой, та и лох
автор Ваша прЭлесть • 06 июня 2025
Ответ дляАмелі на мілені
Знайомий
Надежда наш компас• 06 июня 2025
Новый вид тролля – совково-триперный?
Теща дочки• 06 июня 2025
Ответ дляВаша прЭлесть
Це не груповуха ,а жива черга із людей
Изнасилование что-ли? А откуда родители знают? Участвовали тоже?
Валькірія• 06 июня 2025
Я жила в совку. і можу засвідчити, що дійсно багато було венеричних хвороб, бо справді з презервативами було погано (вони були неякісні і не широко доступні), сексуальна грамотність була на нулі і основним засобом контрацепції був аборт.
можна пошукати якусь статистику і виявиться, як завжди, що совок був впєрєді планєти всєй не лише за кримінальністю, алкоголізмом, дитячою смертністю, кількістю абортів, дітей в дитбудинках і самогубств, а й за ЗППП.
Теща дочки• 06 июня 2025
Ответ дляВаша прЭлесть
Знайомий
Знакомый участвовал в групповом изнасиловании? Ну у вас и круг общения....
Крию матом страшно• 06 июня 2025
Ответ дляВаша прЭлесть
Це не груповуха ,а жива черга із людей
Это была очередь к Вашей маме или это Ваш папа стоял в такой очереди?
Маруська Му• 06 июня 2025
Ответ дляВаша прЭлесть
А навіщо вони тоді займались?
Самі хотіли чи для чоловіків угодити?
Дивне питання.
Ви не в курсі, що люди в шлюбі сексом займаються?
Амелі на мілені• 06 июня 2025
Ответ дляВаша прЭлесть
Це не груповуха ,а жива черга із людей
Ёёёёёёё .... Когда развалился совок , мне был 21 год . Что-то я не помню , чтобы ко мне или к моим подругам живая очередь стояла поахаться ....
Теща дочки• 06 июня 2025
Ответ дляКрию матом страшно
Ага, ясно. Автор ищет отца из очереди
Крию матом страшно• 06 июня 2025
Ответ дляНадежда наш компас
Новый вид тролля – совково-триперный?
Это диагноз.
КрестьянинДиор• 06 июня 2025
Ответ дляКу-кусик
а відповіді ще кращі. якийсь дебільний сарказм, не смішний при тому.
автор Ваша прЭлесть • 06 июня 2025
Ответ дляТеща дочки
Звідки,я знаю?
Мені це розповів знайомий ,що після дискотеки в 10 хлопців тріпери були
Амелі на мілені• 06 июня 2025
Ответ дляВаша прЭлесть
Знайомий
Ласточка моя , сколько тебе годиков ?
Крию матом страшно• 06 июня 2025
Ответ дляТеща дочки
Он был триппером...
Говорю відверто• 06 июня 2025
Ответ дляВаша прЭлесть
Так так розумію,що щей був дефіцит пластику в совку,все було в картонних упаковках,як воно там зберігалось
ціна- 2 коп. аднака
автор Ваша прЭлесть • 06 июня 2025
Ответ дляТеща дочки
Чому відразу згвалтування?
Хто вам це сказав?
Додумуйте далі своє.
автор Ваша прЭлесть • 06 июня 2025
Ответ дляМаруська Му
Дивне питання.
Якщо такі ризики і не готові до народження дитини,то нащо?
Надежда наш компас• 06 июня 2025
Ответ дляВалькірія
Жах, просто жах. Как наши родители выжили? Как мы родились?
Теща дочки• 06 июня 2025
Ответ дляГоворю відверто
ціна- 2 коп. аднака
Булочка столько стоила самая дешёвая. Впринципе доступно весьма по цене. Но вряд-ли были в широкой продаже везде.
автор Ваша прЭлесть • 06 июня 2025
Ответ дляАмелі на мілені
То вас ні,може ви не симпотні були і не в міні спідниці
Амелі на мілені• 06 июня 2025
Ответ дляВаша прЭлесть
А в каменном веке что творилась ..... И как только человечество выжило ...