Маю декілька думок• 14 мая в 17:50
Случайная связь без презерватива, вы всегда пили экстренные контрацептивы?
У вас были случайные связи без презерватива с новым мужчиной или любовником (кто замужем)? Если такое случалось, то вы всегда пили таблетки экстренной контрацепции типа постинора или эскапела?
Результат:
вже голосів:
30 (55.56%)
Таких связей не было
12 (22.22%)
Связи были, ничего не пила
6 (11.11%)
Связи были, всегда пила
4 (7.41%)
Связи были, иногда пила
2 (3.7%)
Связи были, я и так на ОК
Прилипало• 14 мая в 17:51
Нет, никогда.
Хотя, вру, однажды было, правда, с мужем - сыну уже 11))
Ну що ви, мамо!• 14 мая в 17:52
Нет, просто записывалась на УЗИ и четко знала когда у меня овуляция.
Маю декілька думок
• 14 мая в 17:52
Ответ дляНу що ви, мамо!
Вы на это УЗИ записывались уже после такого секса?
Ну що ви, мамо!• 14 мая в 17:53
Ответ дляМаю декілька думок
Да
Маю декілька думок
• 14 мая в 17:53
Ответ дляНу що ви, мамо!
Да
И тогда принимали решение пить или не пить?
Пані з калабані• 14 мая в 17:54
Як соціальний працівник, що працює з родинами в яких виховуються віл інфіковані діти, радила б терміново звернутись до лікарні і випити засіб, що запобігає розвитку ВІЛ
Ну що ви, мамо!• 14 мая в 17:54
Ответ дляМаю декілька думок
Да
Маю декілька думок
• 14 мая в 17:55
Ответ дляПані з калабані
А хіба є такі засоби?
А можлива вагітність?
Ваша прЭлесть• 14 мая в 17:55
Ответ дляМаю декілька думок
А хіба є такі засоби?
А можлива вагітність?
автор, выпить и забыть
Маю декілька думок
• 14 мая в 17:57
Ответ дляВаша прЭлесть
автор, выпить и забыть
В моём случае уже поздно
Сусідка зверху• 14 мая в 17:57
Ответ дляПані з калабані
Навіть не знала що є такі засоби.
А куда звертатися, це ж не кожній поліклініці є, мабуть якісь спеціалізовані заклади
Пані з калабані• 14 мая в 17:58
Ответ дляМаю декілька думок
А хіба є такі засоби?
А можлива вагітність?
Я не знаю, як вживання засобу може впливати на вагітність, але протягом короткого часу після контакту можна випити таблетку і не стати інфікованим.
І в чому вікно в якому людина вже може бути інфікована, а вірус не буде ніяк виявлятись може протягом довгого часу, майже до року.
До того як посада працювати в цій організації я думала, що в незахищеному сексі страшна вагітність, а на справді - ні.
Скільки діток, які народились у мами, що була вагітною під час вікна і їм з цим жити все життя
Автопортрет нурофена• 14 мая в 17:59
Ответ дляПані з калабані
а как называются эти таблетки?
Проня_Прокоповна• 14 мая в 18:05
Крім вагітності нічого не хвилює? Купа захворювань венеричних.
СкумбріяП8• 14 мая в 18:06
Автор а Вас тільки небажана вагітність турбує, а ІПСШ зовсім ? Все норм? Як можна бути впевненою у людині, яка може розповісти з 3 короба про свої сексуальні відносини та здоров´я
Маю декілька думок
• 14 мая в 18:06
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Были не раз, не пила
Без последствий? Сколько вам лет тогда было?
ЯспАкойнаЯ• 14 мая в 18:07
Ответ дляМаю декілька думок
Без. Первый раз был период полового разврата в 19, второй в 35
Маю декілька думок
• 14 мая в 18:09
Ответ дляЯспАкойнаЯ
А в 35 то был разовый секс или постоянно встречались с мужчиной?
ЯспАкойнаЯ• 14 мая в 18:09
Ответ дляМаю декілька думок
Было много разовых
Маю декілька думок
• 14 мая в 18:15
Ответ дляMira-a102
Це вы така страстна?
Не знаю, но так получилось...
Мама Карло• 14 мая в 18:22
Моя подруга від такого випадкового зв’язку ’завагітніла’ відразу двійнею: хламідіозом та трихомоніазом. Довго лікувалась, вгатила купу бабла і таку ж купу нервів за час того лікування. Я б більше за такі наслідки випадкового сексу з ’новим мужчинай’ хвилювалась, авторе!
Маю декілька думок
• 14 мая в 18:25
Ответ дляМама Карло
У неї лише раз таке було?
Мама Карло• 14 мая в 18:30
Ответ дляМаю декілька думок
У неї лише раз таке було?
Дурне питання, насправді. Йдіть здавайте аналізи на ІПСШ, бо гарантія, що той ’новий муЩина’ не заразив вас якоюсь венеричною какою дорівнює нууу майже 0.
А, і ще: ВПЛ теж передається статевим шляхом та є небезпечний тим, що провокує розвиток раку шийки матки майже в 75%.онкогенні типи ВПЛ
Глаза_в_3_карата• 14 мая в 18:31
Ответ дляМаю декілька думок
Это пьют в течение 24 часов.
Глаза_в_3_карата• 14 мая в 18:32
Ответ дляМаю декілька думок
А хіба є такі засоби?
А можлива вагітність?
Звісно, можлива вагітність.
Щодо ВІЛ, протягом 6 місяців немає сенсу робити аналіз, бо не покаже. Через 6 місяців лише варто.
Маю декілька думок
• 14 мая в 18:34
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Звісно, можлива вагітність.
Думаю вірогідність хвороб мінімальна, бо там хлопець надійний
Глаза_в_3_карата• 14 мая в 18:35
Ответ дляМаю декілька думок
Ви жартуєте? Не судіть по зовнішності.
Ви навіть не уявляєте, скільки випадків зараження, навіть ВІЛ, через секс з такими надійними.