Ваша прЭлесть• 06 июня в 13:40
Хто жив під час совку?
Правда,що в чоловіків того часу було багато тріперів?
Бо презервативи були в дефіциті
Ваша прЭлесть
• 06 июня в 18:20
Ответ дляА я женатая
Так.
Культури і сексуальної грамотності було дуже мало.
Спіраль ставили від вагітності.
Кандидомікози,гонорея-так,частенько.
Шкір.вен диспансери працювали стаціонарно
Спіраль ставили від вагітності.
Кандидомікози,гонорея-так,частенько.
А зараз взагалі не працюють
Ваша прЭлесть
• 06 июня в 18:21
Ответ дляСкорая помощь
Дівчата при совку берегли цноту до шлюбу.
Неправда
Ваша прЭлесть
• 06 июня в 18:21
Ответ дляБожа кульбабка
Презервативи коштували 2 копійки,і були у всіх аптеках.
Все було як зараз,ніяких відмінностей.
Так дійсно ,все те саме
А я женатая• 06 июня в 18:23
Ответ дляВаша прЭлесть
А зараз взагалі не працюють
Так.
Непотрібні)
Досить лікаря в поліклініці
Непотрібні)
Досить лікаря в поліклініці
Скорая помощь• 06 июня в 20:26
Ответ дляВаша прЭлесть
Неправда
Правда. Не всі звісно, але багато. По собі знаю і по подругам. І від матері завжди чула, що для дівчини краще померти, ніж до шлюбу з кимось спати. І ми не в селі живем, в мільйоннику.
Говорю відверто• 06 июня в 20:46
Ответ дляВаша прЭлесть
А що соромно то?
Потому что секса тогда не было. Потому и соромно. + В аптеке, например, соседка работает. Ну как у нее купить))) а в селе вообще все всех знают. Парень купил, родители вечером знать могут)
Бринзолетта• 07 июня в 09:36
Ответ дляВаша прЭлесть
Грошей не було в людей,комунізм правив совком
Проезд в общественном транспорте стоил 5 копеек. Стакан воды с сиропом в автомате 3 копейки. Так что 2 копейки на презерватив найти можно было) Даже если заниматься сексом до 10 раз в сутки, это по стоимости равнялось буханке хлеба. Так что ваша теория о том, что у людей не было денег, не состоятельна.
Ваша прЭлесть
• 07 июня в 18:39
Ответ дляГоворю відверто
А якщо він повнолітній то в чому власне проблеми?
Ваша прЭлесть
• 07 июня в 18:40
Ответ дляСкорая помощь
От не правда,спали на дискотеках і до заміжжя
Говорю відверто• 07 июня в 20:21
Ответ дляВаша прЭлесть
це зараз немає проблем. а тоді таке було соромно, навіть у шлюбі. не те, що підліток сам по собі. говона фраза ’секса - нет’. весь сенс у ній і сексуальне життя всіх також.
Скорая помощь• 07 июня в 20:34
Ответ дляВаша прЭлесть
Що неправда, Ви про мене й моїх подруг краще мене знаєте? І на дискотеках не спали , а танцювали. А секс після весілля. І звісно всі різні були, й тоді і зараз.
Ваша прЭлесть
• 07 июня в 20:56
Ответ дляСкорая помощь
А ви за всі радянських жінок знаєте краще них ?
Чи може за своїх подруг?
Ваша прЭлесть
• 07 июня в 20:56
Ответ дляГоворю відверто
А як тоді діти мали з´являєтися?
Скорая помощь• 07 июня в 21:04
Ответ дляВаша прЭлесть
Чи може за своїх подруг?
Знаю за подруг, однокласниць, сокурсниць, знайомих. Ви ж самі питаєте у старпості у тих, хто тоді жив. Навіщо, якщо не вірите і вважаєте, що Вам видніше? Вам скільки років?
Говорю відверто• 07 июня в 22:52
Ответ дляВаша прЭлесть
А як тоді діти мали з´являєтися?
Це було секретом)) Подружні обов´язки вважалися соромом і ніхто цього не обговорював. А коли дівчина виходила заміж, то мама мала ’навчити’ , т.б., провести навчальну бесіду. Хоча, як і писали вже, аборти робилися дуже часто і до заміжжя ))
Ваша прЭлесть
• 08 июня в 00:27
Ответ дляСкорая помощь
А ви прямо за ними цілодобове спостереження вели?
Звідки впевненість,що вони не займалися будь-яким видом сексу до заміжжя?)
Скорая помощь• 08 июня в 10:49
Ответ дляВаша прЭлесть
Звісно знали, бо спілкувалися тоді більше. В школі на паралелі у восьмому класі одна дівчинка аборт зробила, то вся школа ходила на неї дивитися, й обговорювали усі, тому що це було велика рідкість. І я ж такого не казала що сексом не займались, а казала що різні були й тоді , й зараз. Приблизно 50 на 50.
Я коли в технікум поступила у 15 років, то з 30 дівчат ніхто про секс не думав, а на 2-3-4 курсі , тобто до 18 десь половина жили статевим життям, кілька дівчат вже й заміж вийшли, і народили. Тоді шлюбний вік був 17 років. І заміж майже всі йшли до 22-23 років, найчастіше у 18-20.
Ваша прЭлесть
• 08 июня в 17:26
Ответ дляСкорая помощь
Спілкуватися цього не достатньо ,щоб знати все