Залізна тьотя• Изменено 06 июня в 21:05

Таро)

Дівчата у вас збувалось те що казали тарологи? Вони беруть такі гроші великі) від тисячі і до 5 тисяч. Принаймі ті в кого я цікавилась. Просто мені дивно, чому людям так цікаво? Я собі оце думаю невже таро кажуть правду? У вас все збувалось? Невже вони точно передбачають майбутнє?
Огірок та Помідорчик• 06 июня в 22:03
Ответ дляНепонятно
Я как -то спросила местных тарологинь о своем муже не называя кем он является, они начали рассказывать о том, что мы скоро поженимся , купим квартиру или другое крупное имущество в течении года, ну что полгода прошло, а мы как были впо на съёме, так и остались.)) Отличные знатоки будущего тарологи.))
Много тех кто не в теме вообще
Купили колоду, скачали значения и сидят гадают.
Но это жесть конечно.
Кров з молоком• 06 июня в 22:31
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Много тех кто не в теме вообще
Но это жесть конечно.
А в чем жесть? В том, что люди пытаются изучить Таро?
Огірок та Помідорчик• 06 июня в 23:49
Ответ дляКров з молоком
Не пытаются. А в том что ничего не зная и не понимая системы пытаются работать с судьбами людей
Бараболька• 06 июня в 23:59
Ответ дляСадоводница
ого. это и есть дорого
Особенно когда мимо, как тут на советчице
Таро Клеопатра• 07 июня в 03:01
Ответ дляНепонятно
Это как так)это вам не ясновидение,а к картам четкий вопрос четкий ответ.а не вот это вот в кошки мышки играть
Непонятно• 07 июня в 06:58
Ответ дляТаро Клеопатра
Вопрос был четкий будем ли мы и дальше вместе, кто же виноват, что потянуло тарологов на фантазии, ответили бы да или нет.))
Огірок та Помідорчик• 07 июня в 09:18
Ответ дляЗалізна тьотя
А мені всі тарологи сказали що я більше не буду з чоловіком
Що розлучення не минути взагалі.
Що ми не будемо разом і що в нього буде інша жінка. Я трохи в шоці) але може так і буде. Просто тепер жити з цією думкою якось не альо 😆
А я, пам´ятаю вас. У вас проблема велика-це ваше сприйняття себе, ситуації, світу та людей навколо. Ви зацикленні та обмеженні. Це не дає вам можливості подивитись на все по іншому. Саме з позиції вас на сьогодні, той хто ви (боїтесь, комплексуєте, створюєте 101 тему про одне і теж, бігаєте до тарологів у надії почути блажену пігулку) Вас всесвіт і зчитує як сгусток страху та негативу, відповідно, повертає вам ваші думки, страхи у вигляді того що кажуть тарологи . І саме це великий ком, який призведе до втрати чоловіка. Хоча зовні піде він ніби то з інших причин
автор Залізна тьотя • 07 июня в 11:08
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Ага тобто мені просто треба припинити боятись?
І все буде по іншому? Чи таки це кінець буде?
автор Залізна тьотя • 07 июня в 12:08
Ответ дляОгірок та Помідорчик
І так ви праві в мене проблема із сприйняттям себе та світу і я обмежена стала зовсім і маю великі страхи