Швидкоруч• 07 июня 2025

Посоветуйте хороший антиперспирант при умеренном потоотделении?

Был Гарньер - вызывает зуд. Посоветовали купить Исана. Зуд исчез, но по своему действию слабоват.
Arctic777• 07 июня 2025
Вчера тема была про ролик из Евы
Стриптизерка• 07 июня 2025
Я люблю віши з красною або зеленою кришечкою. В мене алергія на рексону колись була. Він віши все нормально.
автор Швидкоруч • 07 июня 2025
Ответ дляСтриптизерка
Ви один раз в день користуєтесь? Не вимагає повторювання?
Стриптизерка• 07 июня 2025
Ответ дляШвидкоруч
Це залежить від того,яке у вас потовиділення. Мені раз на день достатньо. І навіть Ще плюс, що він не залишає ні білих ні жовтих плям на одязі.
Стриптизерка• 07 июня 2025
Ответ дляШвидкоруч
І так,він дорогий, але я навіть при не дуже гарних фінансах, завжди до нього поверталась. Як на мене,він працює краще, ніж масмаркет.
Винник• 07 июня 2025
Ответ дляArctic777
Вчера тема была про ролик из Евы
Что за ролик напишите или на тему дайте пж ссылку.
Arctic777• 07 июня 2025
Ответ дляВинник
Листайте темы за вчера
Винник• 07 июня 2025
Ответ дляArctic777
Листайте темы за вчера
Да ну, это на пол дня)) не помните название?
ЖенаАйтишнеГа• 07 июня 2025
Гарнієр роликові мені поки найкращі.
Майская киска• 07 июня 2025
У меня эуцерин, но правда быстро заканчивается и стоит дорого
Но мне понравился
Головний кошак• 07 июня 2025
класический дав спрей - много лет
кто к чему привык
Тролю як можу• 07 июня 2025
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Гарнієр роликові мені поки найкращі.
Від них на одязі плями. Користувалась сама, то не помічала а зараз віддала запаси дочці, а сама на віші перейшла то прала її футболки і капець шо...