Неробименінерви• 07 июня 2025

Симфонія провінційного шику: коли золото кричить

Спіймала себе на тому, що ми живемо у добу великої естетичної розгубленості. Колись місто формувало смак — тепер смак формують телеграм-канали зі скриншотами з TikTok. І от вона — нова аристократія епохи: юні особи з надутими губами й упевненістю в очах, що «Шанель» — це просто слово на ремінці з Аліка. Все, що мало б бути делікатним — голос, макіяж, манери — стає гучним, показним, нав’язливим. І це не протест. Це естетика телевізора 2000-х, просто в новій обгортці: візуально яскраво, змістовно порожньо, але впевнено. Пафос — як єдина форма самоствердження. Їхній храм — ТРЦ. Їхня література — скріни з Instagram-історій. Їхня музика — щось, де обов’язково згадується готівка, секс і «палітєлі ми на мальдіви».
І все це — з виразом обличчя, ніби вони щойно зійшли з подіуму у Флоренції, а не з маршрутки на Позняках. Місто перестало бути фільтром. Воно стало дзеркалом. І тепер те, що раніше шепотіло, — кричить. Те, що було маргінальним, — стало трендом. І знаєте що? Золото справді кричить. Тільки не справжнє — а його пластиковий клон.
КликОЛЬКА• 07 июня 2025
чей текст?

Чеширская кошечка• 07 июня 2025
Автор, ми ще ’Сільську естетику урбаністичного краху ’ не перетравили
Язвочка• 07 июня 2025
Полностью согласна, нет культуры совсем ни в чем. В такое время мы живём. Создавайте свою эстетику в себе.
Аноним с кешбеком• 07 июня 2025
Все по полочкам. Простатит
Лиса Патрикевна• 07 июня 2025
Однієї теми мало? У всіх є жпт, ми в курсі, як він всіє написати)
Редисочка• 07 июня 2025
Пафос — як єдина форма самоствердження

Эта фраза удивительно точно описывает ваш (или сворованный вами) графоманский высер.
Брюнетка в Мармеладе• 07 июня 2025
Всё верно.

Кинг-Конгша• 07 июня 2025
Вас все ніяк не відпустить? Що не тема, то обсираєте оточуючих. Пальто вже заляпали.
автор Неробименінерви • 07 июня 2025
Ответ дляЧеширская кошечка
Розумію. Деконструкція сільської естетики потребує часу, особливо коли естетика — це максимум, що залишилось від сенсу. Не поспішайте, прожовуйте повільно. У цьому випадку навіть пережовування — акт культурного опору.
Два-три тижні і фсьо• 07 июня 2025
да уж, автор, Достоевским Вам не стать, как не пытайтесь
автор Неробименінерви • 07 июня 2025
Ответ дляЛиса Патрикевна
Звісно, всі мають gpt. І всі можуть «написати». Як усі можуть сфоткати лате, намалювати брови й вигукнути «Я тібє сєйчас всьо скажу!». Але ми ж зібрались не заради розмаху — а заради глибини. Якщо когось бентежить обсяг — спробуйте не кількістю слів міряти, а вагою сенсу.
Лиса Патрикевна• 07 июня 2025
Ответ дляНеробименінерви
Вашу глибину ми вже осягнули 😂 Будемо вважати, що спека впливає
Два-три тижні і фсьо• 07 июня 2025
Ответ дляНеробименінерви
а в чем Ваша глубина, обсирать людей?)
автор Неробименінерви • 07 июня 2025
Ответ дляРедисочка
Пафос — як єдина форма самоствердження

Приємно, що ви не лише прочитали, а ще й спромоглися на рефлексію — нехай і у формі емоційного зриву. Це вже непоганий початок. Роздратування — перша ознака того, що текст зачепив за живе. Дякую за чесну реакцію. Далі буде.
Два-три тижні і фсьо• 07 июня 2025
Ответ дляНеробименінерви
а шо будет дальше?)
Бочка порохУ• 07 июня 2025
Это ваш пост ’Сльська естетика урбаністичного краху’? похоже на одного автора
Редисочка• 07 июня 2025
Ответ дляНеробименінерви
Комик (или комикесса), я прихожу сюда поржать над человеческой глупостью во всех ее проявлениях (от ’’мерять от нуля или единицы’’ до жалких попыток порассуждать о смысле жизни). Никакой рефлексии ваш набор слов у думающего человека вызвать не способен:)
Чеширская кошечка• 07 июня 2025
Ответ дляНеробименінерви
Диллер в вас серйозний
Мрії у вирії• 07 июня 2025
Вот бы сейчас переживать про эстетичну розгубленість😏
А вам, автор, наоборот все козыри в руки, пока все в шанелях с алика и пустотой внутри - тут выходите ВЫ, вся в белом!

Два-три тижні і фсьо• 07 июня 2025
Ответ дляРедисочка
у меня кстати вызвали рефлексию эти слова ’Місто перестало бути фільтром. Воно стало дзеркалом’. автор прям кричит, что селом быть позорно, а вот городские это элита, как посмели посягнуть на святое))
Капитанша• 07 июня 2025
Ответ дляНеробименінерви
Гординя - страшний гріх, тому притормози , бо гепнешся і буде боляче
Кинг-Конгша• 07 июня 2025
Ответ дляНеробименінерви
А де сенс? Текст максимально поверхневий з надмірним пафосом і самоствердження за рахунок інших.
ЯниЯ• 07 июня 2025
Пластмассовый мир победил?
В танке• 07 июня 2025
Вы правы. К сожалению. Посмотрим на них через десяток лет, когда они перестанут ’поддерживать красоту’. Что с ними будет(((
У людей мозгов нет....
Seehund• 07 июня 2025
Ответ дляНеробименінерви
Я привыкла большие объемы текста читать и даже на иностранном языке, но ваши интеллектуальные дебри - это такая бредятина, лучше рисуйте брови.
В танке• 07 июня 2025
Ответ дляНеробименінерви
Автор, здесь мало кто поймет ту глубину о которой Вы пишете. Но я с Вами. Люди тупеют с каждый днём и страшно гордятся этим.
КликОЛЬКА• 07 июня 2025
Ответ дляВ танке
как люди развивались в конце 90-х? в начале 80-х?
В танке• 07 июня 2025
Ответ дляКликОЛЬКА
Тогда у людей мозгов больше было и меньше понтов. А сейчас чем больше понтов, тем меньше мозгов.
КликОЛЬКА• 07 июня 2025
Ответ дляВ танке
давайте по теме все же
сейчас люди тупеют
но как они развивались 20 или 40 лет назад когда эры тиктоков и трц не было?
Янка-угомонись• 07 июня 2025
шо опять?
деточка, выключи gpt